Rüyada Beden Görmek

Rüyada Beden Görmek

Rüyada kuvvetli ve dinç bir beden görmek hayattaki beklentilerinin en sonunda karşılanmasına ve umutsuzluğunun son bularak sağlık problemlerinin çözüleceğine, maddi sıkıntılarının en sonunda olumluya çıkacağına ve iş yerinde başarıya ulaşacağına delalet eder. Büyük bir beden görmesi yiyecek ve içeceğe, keyfe delalet eder. Kişi kendi bedenini rüyada gördü ise ve beden güzel her şey yerinde ise sağlık ve neşeli bir hayata, eğer bir farklılık var ve organlar yer değiştirmişse de bu hastalığa, kötü söz işitmeye, can sıkıntısına yorulur.

Rüyada Zayıf Vücut Görmek 

Zayıf ve çelimsiz bir beden görmek ise hastalık sahibi olmaya ve sıkıntılarla dolu bir hayatın başlayacağına, olumsuzlukların hayatında baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Vücut Görmek 

Geçmişte yapılan hataları temizlemek için iyi yönde adımlar atacağına ve çaba göstereceğine ya da geleceği için emek vermeye, elinden gelen her şeyi ardına koymamaya delalet eder. Emeklerinin karşılığını alacağına da yorulur.

Rüyada Kadın Vücudu Görmek 

İlişkisinde sorunlar yaşayacağına ve yeni ilişkilere yelken açacağına, aşk hayatında da hareketlenmeler ile en sonunda mutlu bir evliliğe ya da evli ise çocuk yapmaya, ilişkide yeniliklere gitmeye delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz