Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Benek Görmek

Rüyada Benek Görmek

Rüyada Benek Görmek

Erkeğin vücudunun bir yerine görülen benek siyahsa kişinin kötü işlere bulaşacağına ve haram para yiyerek suç işleyeceğine delalet eder. Kadın üzerinde görülen benek ise asaletin ve güzelliğin temsili olup kadının ne kadar alımlı, hoş ve takdir edilen bir kimse olduğuna haber verir.  Rüyada benek görmek beneğin rengine, boyutuna ve kadında mı erkekte mi olduğuna göre farklı yorumlanır.

Rüyada Leke Görmek 

Rüyada görülen leke hayra yorulmaz ve başına gelecek olan dertlerin, belaların bitmeyeceğine, can sıkıcı olayların yaşanacağına delalet eder. Mutsuzlukların, başını derde sokacak olayların yaşanacağına haber verir. Maddi sıkıntıları olan bir kimse ise daha da sıkışacağına, borçlarının birikeceğine sorunlarının giderek artacağına haber verir. Bir yerden sonra sağlık sorunları başlayacak ve kişinin başını ağrıtacak pek çok hastane işlemleri olacak, sağlığını, parasını ve huzurunu yitirecektir.

Rüyada Vücudunda Leke Görmek 

İşlerinin hiç beklemediği kadar iyi gideceğine ve sıkıntılarından kurtularak uzunca bir yol alacağına, kendisine olan güvenini hiç bir zaman kırmayacağına, hayatında da olumlu gelişmeler olacağına delalettir. Başarılı olacak ve düşmanlarının, rakiplerinin önüne geçerek, açık ara fark atacaktır.

Rüyada Leke Temizlemek 

Sevdiği ve değer verdiği bir kişinin derdine derman olacağına, sorunlarını çözmesinde ona yardım edeceğine haber verir. Emek ederek sevdiklerini daha da mutlu edecek ve onların huzuru, mutluluğu ile kendisi de mutlu olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz