Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyada bıçak ile kovalandığını görmek; rüyayı gören kişinin geçmişinden kalan bir hesabın hala kapanmadığını, yakın bir zaman içerisinde bu hesap yüzünden başının büyük bir belaya gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu büyük bela yüzünden yaşayacağı bir takım olayların iş hayatını da kötü yönde etkileyip maddi yönden yaşayacağı kayıplara delalet eder.

Kişinin bozulan maddi durumu yüzünden kıt kanaat geçinmek zorunda kalacağını ve bu durumun aile hayatını da etkileyip aile içi tartışmalar yaşayacağı anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de rüyada bıçak ile kovalandığını görmek, iş hayatında istemediğiniz bir kişiyle kuracağınız bir ortaklık sonucu istemediğiniz kişiden göreceğiniz zarara işaret eder. Rüya sahibinin bu kişi ile ortaklık kurması sonucunda daha çok para kazanmak yerine para kaybetmeye başlayacağı ve zor durumlar içerisine gireceğine işaret eder.

Rüyada Bıçak ile Başka Kişiyi Kovaladığını Görmek

Rüyada bıçak ile başka kişiyi kovaladığını görmek; rüyayı gören kişinin kovaladığınız kişiye yapacağınız kötü bir hareketi, bu hareketten dolayı kovaladığınız kişinin büyük bir zarar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin kovaladığı kişiye verdiği zarar sonucunda yakın çevresindeki eş, dost, akrabaları ile arasının bozulacağını, kimsenin ona güvenmeyerek bir daha güvenlerini geri kazanamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki kişiler yüzünden dışlanması kişiyi moral bozukluğuna sürükleyerek hayatının geri kalanını huzursuz bir şekilde yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, rüyayı gören kişinin özlediği bir kimse ile yakın bir zaman içerisinde kavuşacaklarına, ayrı geçen zamanların acısını çıkarmak için birlikte zaman geçirip eğlenmeye işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüyada bıçak görmek, rüyayı gören kişinin arkasından bir takım işler çevrildiğini ve rüya sahibi eğer bu arkasından çevrilen işlerin farkına varmazsa göreceği zarara ve maddi kayıplara delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz