Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bıçaklanmak Görmek

Rüyada Bıçaklanmak Görmek

Rüyada Bıçaklanmak Görmek

Rüyada bıçaklandığını görmek, yaşanılan korkuların ve endişelerin gerçek olabileceğine yorulur. Rüya sahibinin çevresinden gizlediği sırlarının su yüzüne çıkacağına ve bunların duyulmasından üzüntü duyacağına da delalet etmektedir. Bazı tabircilere göre ise kişinin kendisinin veya yakın çevresinden birilerinin kötü bir hastalığa yakalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada Bıçakla Yaralandığını Görmek

İhanete ve hayırsız olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişinin dostu olarak gördüğü biri tarafından ihanete uğrayacağına ve her açıdan zarar göreceğine delalet eder. Etrafta bulunan kötü ve art niyetli kimselerin olduğuna yorulur.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklandığını görmek bilinenin aksine, hayırlı ve güzel olayların olacağına yorulur. Kişinin içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı süreçten, yakınındaki dostları sayesinde çıkacağına ve huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada Bıçak Kullandığını Görmek

Rüya sahibinin toplum tarafından sevilecek ve sayılacak işler yapacağına yorulur. Girişeceği işler sayesinde büyük farklar yaratarak, bir çok kişiye örnek açacak ve büyük minnet duyulacak bir kimseye delalet eder. Kişinin etrafındaki herkese faydasının dokunacağına işaret etmektedir. Genel olarak hayır ve kısmet gibi kavramlarla açıklanır.

Rüyada Bacağından Bıçaklandığını Görmek

Yaşanılan bütün zorluk ve sıkıntılara rağmen başarının yakın olduğuna, emeklerinin karşılığının alınacağına yorulur. Rüya sahibinin hayalleri doğrultusunda gösterdiği çabaların meyvelerini yakın vakitte toplayacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz