Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bilemek Görmek

Rüyada Bilemek Görmek

Rüyada Bilemek Görmek

Rüyada bıçak gibi materyaller bilemek, kişinin itibarını arttırıcı ve şerefini yükseltici gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Toplum tarafından sevilen sayılan, iyi ahlak sahibi kimseye işaret eder. Kişinin hırsını ve iş yapma isteğini kamçılayıcı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin işine sımsıkı bağlanarak güzel projelere imza atacağına delalet eder. Yoksulluktan kurtulmaya, zenginleşmeye ve elinin bollaşmasına delalet eder.

Rüyada Bıçak Bilediğini Görmek

Rüyada bıçak bilediğini görmek, dertlerin ve tasaların son bulmasına işinde yükselerek ilerlemeye delalet eder. Kişinin borçlarından kurtulmasına, feraha ermesine, yaşam standartının birden bire yükselmesine yorumlanır. Aynı zamanda mal mülk sahibi olmaya, hane içinde sevinçli haberlerin işitilmesine ve mutluluğa da yorulmaktadır.

Rüyada Makas Bilediğini Görmek

Rüyada makas bilediğini görmek; nişan, söz veya düğün gibi olaylara işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda tabiri yerindeyse ruh eşiyle tanışacağına, bu kimseyle söz veya nişan arifesine gireceğine delalet eder. Çok mutlu bir birlikteliğe, birlikte yaşanacak güzel ve mutlu yıllara yorulur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin ailesinde mutluluğun, huzurun, bolluk ve bereketin  hüküm süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Satır Bilediğini Görmek

Rüyada satır bilediğini görmek, kötü olaylara ve şer işlere yorulmaktadır. Rüya sahibinin dostu olarak görünen aslında içten pazarlıklı bir kimseden büyük bir zarar göreceğine, maddi ve manevi yönden sarsıntıya uğrayacağına yorulur. Para kaybetmeye, psikolojik açıdan zor günler yaşamaya ve dostunun asıl gerçek yüzünü görmeye delalet eder.

Rüyada Bilediğini Bıçakla Elini Kesmek

Rüyada bilenmiş bıçakla elini kesmek, kişiyi şok edici olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda işiteceği sözlerden etkileneceğine, büyük bir şaşkınlık duyacağına ve kendini kötü hissedeceğine yorumlanır. Genel olarak kendi hakkında edilen dedikodulara, işitilen kötü sözlere yorulmaktadır.

Rüyada Bıçak Çektiğini Görmek

Rüyada bıçak çektiğini görmek, yakın akraba veya dostla yapılacak tartışmaya işaret etmektedir. Kişinin bir yakınını eleştireceğine, onun hakkında kötü yorumlar yapacağına ve o kimsenin yaptığı hatayı unutmayacağına delalet eder. Küskünlüğe, büyük kavgaya ve ayrılıklara yorulmaktadır.

Rüyada Bıçak Tuttuğunu Görmek

Rüyada bıçak tuttuğunu görmek, çevresi tarafından itibar ve saygı gören kişiye işaret eder. Rüya sahibinin güzel işler başardığına, bu başarılarının karşılığını saygınlık ve sevgiyle gördüğüne, herkese karşılıksız iyiliğinin dokunduğuna delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz