Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kaşe / Mühür Görmek

Rüyada Kaşe / Mühür Görmek

Rüyada Kaşe / Mühür Görmek

İşinde yükselmiş ve resmi bazı projelerin ilk adımının atılmasında kendisinden izin alınacağına, resmi kağıtlara imzalar atacağına delalet eder. İşindeki saygınlığının ve kendisine olan güvenin yüksek olduğuna, etrafındakiler tarafından sözüne inanılan ve akıl alınan bir kimse olduğuna işarettir. Eskiden beri yapmak istediği bazı planlarını ve projelerini de hayata geçireceğine, en sonunda amacına ulaşarak olumlu sonuçlar elde edeceğine haber verir. İşteki makama ve yüksek mevkiye yükselmeye yorulan bu rüya kişinin işinde başarılı olduğuna ve giderek de yükselerek bol kazanç elde edeceğine de habercidir.

Rüyada Mühür Basmak 

Üzerine düşünüp karar verilmesi gereken bazı işlerde artık kararı veren ve sözüne güvenilen kimse kendisi olacağına, doğru kararlar vererek altına imza atıp izin vereceğine ve aldığı kararlar sayesinde de hayırlı işlerin olmasına yol açacak aynı zamanda da bol kazanç elde edecektir. Giderek de hem başarısı hem de kazancı artacaktır.

Rüyada Mühürlü Belge Görmek 

Bir tanıdığının rüya sahibine verdiği sözü tutacağına ve hayata geçirerek onu sevindireceğine ya da aynı şeyi rüya sahibinin söz verdiği bir kimseye yaparak sözünde duracağına delalet eder. Verdiği sözü tutmaya işarettir.

Rüyada Mührünün Kaybolduğunu Görmek

Yapmayı planladığı işlerde sorunlar yaşanacağına ve beklenmedik bir anda iş ile ilgili sıkıntılar doğacaktır. Hastalık ve sağlık sorunları yaşamaya da delalet olabilen bu rüya ile kişinin tadı kaçacak ve bir süre mutluluğunu yitirecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz