Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Biri ile Bakıştığını Görmek

Rüyada Biri ile Bakıştığını Görmek

Rüyada Biri ile Bakıştığını Görmek

Rüyada biri ile bakıştığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumsuz olaylar yaşayacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde bazı aksaklıklar olmasına ve maddi anlamda kayıplar yaşamasına işaret eder. Rüya sahibinin kazancını kaybetmesine ya da mertebesinin düşmesine işaret eder.

Ayrıca rüyayı gören kişinin kendisine yakın gördüğü bir kimseden ihanet göreceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına da işaret eder. Rüya sahibinin bahtının kapanacağı ve şansın kendisinden kaçacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hoşlandığı Biri ile Bakıştığını Görmek

Rüyasında hoşlandığı biri ile bakıştığını gören kişinin duyacağı sevinçli bir haberle dökeceği gözyaşı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin mutluluktan ağlayacağına ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde ailesi ile birlikte bolluk ve bereket içinde rahat bir yaşam süreceğine, sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olacaklarına işaret eder.

Rüyada Sevgili ile Bakışıp Gülümsediğini Görmek

Rüyasında sevgilisi ile bakışıp güldüğünü gören yakın zamanda bir dostu ya da akrabası ile arasının açılacağına ve tartışma yaşayacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına ve yalnız kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin kapanacağına ve şanssız olacağı bir döneme gireceğine de işaret eder.

Rüyada Sevgili ile Bakıştığını Görmek

Rüyasında sevgilisi ile bakıştığını gören kişinin hayatında bazı aksilikler yaşayacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde sıkıntı çekeceğine ve kazancının azalacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi gücünü kaybetmesine ve çevresindeki insanların da onu yalnız bırakmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin desteğe ihtiyaç duyacağı ve kimsenin yardım etmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili ile Bakıştığını Görmek

Rüyasında eski sevgilisi ile bakıştığını gören kişinin geçmişinde yaptığı bazı hataların cezasını yeni yeni çekmeye başlayacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin pişmanlık duyacağı bir hata yaptığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde huzurun kaçacağına ve manevi kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sevmediği Biri ile Bakıştığını Görmek

Rüyasında sevmediği biri ile bakıştığını gören kişinin uzun zamandır çektiği sıkıntıların ve acıların son bulacağına, rahat bir nefes alacağına işaret eder. Rüya sahibinin bozulan sağlığının şifaya kavuşmasına, işinden elde ettiği kazancın artmasına ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bahtının açılacağına ve kaçırmak istemeyeceği fırsatların ayağına kadar geleceğine işaret eden bir rüya olarak da yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz