Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa Görmek

Rüyasında boğa gören kişiler için rüya hayırlı anlamlar taşımaktadır. Rüyada boğa görmek, rüyayı gören kişinin iktidar sahibi biri olduğunu ve çevresindeki insanların da güçlü ve saygın insanlar olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin başarılı bir yönetici olduğu ya da kendi işi ise işlerini genişletip bol kazanç sağlayacağı yatırımlar yapması şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre de rüya boğa görmek; mutlu ve huzurlu bir evliliğe, maddi ve manevi desteğinin hiç eksik olmadığına işaret eder.

Rüyada Boğa Güreşi Görmek ya da İzlemek

Rüya sahibinin uzun uğraşlar sonucunda hak ettiği mutluluğa ulaşacağını simgeler. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır hasta olan bir yakının şifa bulmasına da işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada boğa güreşi izlemek, rüya sahibinin eskiden yaşadığı bir olayı hatırlamasına ve benzerini tekrar yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin beklemediği bir yolculuğa çıkacağına ya da hayatında büyük değişiklikler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kızgın Boğa Tarafından Kovalandığını Görmek

Rüya sahibi için kötü haberler almaya işarettir. Rüyayı gören kişi boğa tarafından kovalanıyorsa, ne kadar kaçmak istese de sıkıntılarının peşinden geldiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kötü niyetli kişiler tarafından iftiraya maruz kalacağına ve bu iftiralardan zor bela kurtulacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada kızgın bir boğa tarafından kovalandığını görmek, rüya sahibinin bazı ciddi sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Boğa Yaraladığını Görmek

Rüya sahibinin bazı işlere girişeceği fakat bu işlere girmeden önce iyice araştırması gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişi tedbirli davranmazsa geri dönüşü olmayan hatalar yapabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boğa Kestiğini Görmek

Rüya boğa kestiğini gören kişinin işinde başarılı olan bir yönetici olduğunu simgeler. Rüya sahibinin sahip olduğu servetin artacağına, maddi yönden güçleneceğine işaret eder. Rüya sahibi boğayı tek başına kesiyorsa uzun yıllar sürdüreceği başarıya, tek başına kesmiyor ise bu başarıyı çevresindekilerle sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Boğa Öldürdüğünü Görmek

Rüyada boğa öldüren kişinin, kendi çıkarları için başkalarını kullanmaktan çekinmeyen bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin helal olmayan para kazandığına, doğru yoldan ayrılıp kötü niyetli insanlarla iş birliği yaptığı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyasında boğa öldürdüğünü gören kişinin hırslı ve istekleri doğrultusunda her şeyi yapacak güçte bir kişi olduğuna işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz