Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Boşanma / Talak Görmek

Rüyada Boşanma / Talak Görmek

Rüyada Boşanma / Talak Görmek

Farklı yorumculara göre yorumlanan rüyada boşanma görmek genel olarak hayra yorulmaz. Yapacağı işlerde devamlı olarak hatalarla yürüyeceğine ve çalışma arkadaşlarının hakkına geçeceğine delalete der. Bunları fark etmeden yapacağına haber verir. Hatalarının farkına varınca da kişinin hemen af dileyeceğine hem Allah katında af dileyeceğine hem de etrafındakilerden özür dileyerek kendisini affettireceğine yorulur. Pişmanlıklarından kurtulacaktır. Hatalarını telafi ederek mutlu olmaya haber verir. Aynı zamanda işlerinde başarı elde etmeye ve bunun etkisi ile de zenginleşmeye yorulur. Kişinin kazancının artarak, lüks ve konfor içerisinde yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Kimi yorumculara göre de evli olan bir kadının ya da erkeğin eşini boşadığını görmesi içinde bulunduğu çevrede saygınlık elde edeceğine ve kendisine gösterilen hürmetin artacağına haber verir. Ama bunun tam tersinin olacağını söyleyen yorumcular da vardır. Bunun yanında boşandığını gören kişinin kendisi hakkında dedikoduları duyacağına ve arkasından söylenen olumsuzlukları, kötü sözleri, can sıkıcı hakaret ve küfürleri duyacaktır. Dost bildiklerinin arkasından neler düşündüğünü, neler söylediğini duyacak ve aldığı bu kötü haberler, duyduğu bu kötü sözlerle kendisini bir süre etrafından uzaklaştıracaktır. En sonunda asıl olanı öğrenecek kime ne kadar değer vermesi gerektiğini sorgulayarak bazı kişileri daha da hayatının merkezine alırken bazılarını da hayatından uzaklaştıracaktır.

Rüyada görülen başka bir cisim, obje, sayı, renk, hayvan, insan ya da meydana gelen bir olay varsa göz önünde tutulmalı ve rüyanın yorumunda bu da değerlendirilerek daha doğru yorumlar alınmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz