Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada büyücü görmek, rüyayı gören kişinin arkasından yakın çevresi tarafından bir takım işler çevrildiğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki bu insanlar rüya sahibinin sırtından geçimini sağlayacaklarını ve bu sayede haksız kazanç elde edeceklerine delalet eder.

Kişinin yaptığı çalışmalara, geliştirdiği projelere göz diken, onun başarısını kıskanan art niyetli insanlar tarafından rüya sahibinin başına çeşitli kötü olaylar geleceği anlamına gelir. Aynı zamanda bu kötü kimseler rüya sahibinin yalnızca kazancına göz dikmekle kalmayıp sosyal hayatında da iletişimde olduğu insanları da rüya sahibinden koparmak isteyeceklerdir.

Bir başka rivayete göre de rüyada büyücü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yakın bir zaman içerisinde gerçekleştirdiği projeleri aracılığıyla bulunduğu konumdan daha yüksek makama geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı bu olumlu gelişmeden dolayı sosyal hayatında da gerek arkadaşları gerekse akrabalarıyla ilişkilerinin başarılı olacağına yorulur. Rüya sahibinin geçmiş yaşamında çektiği dertlerin artık sona ereceği anlamına gelir.

Rüyada Büyücü ile Konuşmak

Rüyada büyücü ile konuşmak, rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini hayal ettiği bir olay ile ilgili bilgi almaya çalıştığına ve bu sebeple astroloji ile uğraşacağına işaret eder. Kişinin fal baktıracağına ve uzun bir süre bu fala inanacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu olay hakkında yakın bir zaman içerisinde haber alacağına ve çok sevineceği anlamına gelir. Baktırdığı fallar neticesinde bu alana ilgi duyup bu tarz şeylerle uğraşacağına rivayet edilir.

Rüyada Büyücü Olduğunu Görmek

Rüyada büyücü olduğunu görmek; rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki eş, dost, akrabalarını yaptığı davranışlarla veya söylediği sözler ile onları kıracağına ve aralarındaki ilişkilerinin olumsuz yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin geçmişinde yaptığı hataları tekrar ettiği ve bunu uzun bir süre fark etmeyeceği anlamına gelir. Kişinin yaptığı yanlışların ve kötü davranışları yüzünden çok pişman olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin bu durumu toparlayabilmek adına büyük emek harcayacağını ve bu yolda büyük fedakarlıklar yapacağına delalet eder. Uzun bir süre sonunda çevresindeki insanlar ile ilişkilerini olumlu yönde ilerleteceğine rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz