Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ceza Görmek

Rüyada Ceza Görmek

Rüyada Ceza Görmek

Rüyada ceza aldığını gören kişi için yorumlar her zaman kötüdür ve Allah katında da hayra yorulmaz.  İşleyeceği ya da işlediği bir suç sebebi ile aranacağına, borç ödemek zorunda kalacağına delalet eder. Yüksek meblalarda maddi sıkıntının içerisine düşecek, borç cezası ödemek zorunda kalacağı yasal bir suç işleyeceğine yorulur. Yasal suçluluk nedeni ile maddi zararının yanında manevi olarak da yıpranacak ve iş yerinde kendisine olan güven azalacak, bu durum rutin giden işlerini de aksatarak olumsuzluklara neden olacaktır.  Sadece yasal suç ya da ceza almaya yorumlanmayan bu rüya aynı zamanda ikili ilişkisinde ve sevdiği kişiye karşı düzeltemeyeceği bir hata yapacağına da delalettir. Bu hatanın telafisini hiç bir zaman yapamayacak ve dönem dönem canı yanacak, daima pişmanlık çekecektir.

Rüyada Ceza Almak 

Suçlanmak ya da cezalandırılmak ile iş hayatında olumsuzluklar yaşanacak, sorumluluklarını yerine getiremeyecek, saygınlığını yitirecek ve yasal cezalandırılmalara maruz kalacağına haber verir. Sırlarının ortaya çıkacağına ve gizlisinin saklısının kalmayarak tüm kirli çamaşırlarının ortaya serileceğine delalet eder.

Rüyada Hapis Cezası Almak Görmek 

Kendisine hem dini açıdan hem de sorumluluklarını yerine getirmesi açısından çeki düzen vermeli. Allah yoluna girerek borçlarını ödemeli, hak yemekten artık vazgeçerek tövbe etmelidir.

Rüyada Ceza Görmek Psikolojik Yorumu

Hata yapmaktan korkan ve tek başına karar verdiğinde bunu devamlı başkalarına onaylatma gereği duyan kişiye haber verir. Bu da öz güveni düşük ve korkarak yaşayan kişiye delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz