Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Haziran 2021
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dişleri Temizlemek Görmek

Rüyada Dişleri Temizlemek Görmek

Rüyada Dişleri Temizlemek Görmek

Helal yollardan elde edilen kazanca ve asla haram yola sapmamaya delalet eder. Rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında meydana gelecek olumlu gelişmelere, mutlu haber almaya yorulur. Rüyada dişlerini temizlediğini görmek, temiz ve mutlu olayların habercisidir.

Rüyada Dişlerini Misvakla Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin ahlaklı ve temiz kalpli biri olduğuna işaret eder. Kişinin iş ve sosyal çevreleri tarafından sevilen, sayılan biri olduğu anlamına gelmektedir. Kişi bekarsa; kendisi gibi saf ve ahlaklı biri ile evleneceğine, evliyse hayırlı bir evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Dişlerin Arasını Kurcaladığını Görmek

Hayırlı ve müjdeli habere yorulur. Dişlerin arasını kurcalarken yemek artığı çıkıyorsa, yakında gelecek paraya-mala mülke delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin maddi ve manevi tüm dertlerinden kurtulacağına da işaret etmektedir. Hastalıkların ve dertlerin şifa bulacağına yorulur.

Rüyada Dişlerini Gıcırdattığını Görmek

Sabırlı ve azimli bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin sabrı sayesinde büyük işler başaracağına ve mücadeleyi asla bırakmayacağına yorulur. Hayalleri doğrultusunda büyük adımlar atarak, büyük başarılar elde edeceğine delalet eder. Genel olarak başarı, kazanç ve sabır gibi kavramlarla açıklanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz