Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Sevdiği ve birlikte olduğu birisi ile, sevgilisi, nişanlısı ya da eşi ile aşık olduğu kimse ile cinsel ilişkiye girdiğini gördü ise bu durum hayallerinin gerçekleşeceğine ve en sonunda olsun diye dua ettiği şeylerin var olacağına, başına hayırlı işler geleceğine işaret eder. Fakat kişi bir düşmanı ve sevmediği bir kimse ile birlikte olduğunu görür ise bu da işlerindeki başarısını günden güne arttıracağına ve en sonunda da rakiplerini yenerek galip geleceğine delalet eder. Düşmanlarını alt etmeye ve başarılı olarak kendisini daha da kıskanmalarına rağmen ulaşamayacakları bir hayatı olduğunu kabulleneceklerdir.

Hiç tanımadığı birisi ile ilişkide olduğunu görüyor ise kişi aksine sıkıntı ve kedere bürünecek, başına kötülükler gelecektir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek 

Rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacaktır. Başarılı bir iş hayatına girecek ya da iş hayatında günden güne daha da başarı ile yükselecektir. Makam sahibi olmaya, bol para kazanmaya ve geleceğinin parlak, mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel Organ Görmek 

Mal mülk sahibi olmaya ve eline bir anda geçecek olan bol miktarda paraya işaret eder. Aynı zamanda kişinin ticaretle uğraşıyor ise başarılı olacağına, çok para kazanacağına ya da bir şans oyunu ile eline bol miktarda para geçeceğine yorulur. Erkek bir kimse rüyasında cinsel organını çıkardığını görüyor ise bu durum yakın zamanda çocuk sahibi olmaya işarettir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz