Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Emzirmek Görmek

Rüyada Emzirmek Görmek

Rüyada Emzirmek Görmek

Kişinin çocuk emzirdiğini görmesi hayra ve mutluluğa, her türlü iyiliğe haber verir. Eğer kadın kendi çocuğunu emziriyor ise bu çocuğunun yaptığı her türlü başarılı işe, mutlu adımlarına ve onun yükselmelerine şahitlik edeceğine delalet eder. Aynı zamanda çocuğunun her türlü maddi ve manevi başarısı ile kazancı ile ailesine yardım edeceğine, ailesinin yanında olup hayırlı bir evlat olacağına yorulur. Eğer başka bir çocuğu emzirdiğini görüyor ise bu da hayırlı bir hayata, etrafına iyilikler saçmaya, iyi bir kimse olmaya delalet eder. Hem maddi hem de manevi yönden huzura ereceğine, içine su serpileceğine ve sorunlarında kurtulmasına işarettir. Dileklerinin ve eskiden beri istediği bazı isteklerinin kabul olacağına, emeklerinin karşılığını en sonunda alacağına, dilediği hayatı yaşamaya başlayacağına işarettir. Çocuğu emzirirken süt fışkırdığını görmesi ise bol paraya, elde edilecek olan şan ve şöhrete delalet eder.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek 

Son zamanlarda yaptığı bazı girişimlerde ve kollarını sıvadığı her işte başarılı olacak, hayırlı gelişmeler yaşayacaktır. Bu sayede de hem çok mutlu olacak hem de başarısı, kazandığı para ile pozitif enerji ile dolup taşacaktır. Çevresine umut ışığı olacağına, mutluluktan başka başka işlere de gireceğine severek yorulmadan çalışacağına haber verir.

Rüyada Bebek Emzirmek 

İş hayatında yaptığı çalışmalarla düşmanlarını çatlatacağına ve her işte başarı elde ederek adını duyuracağına delalet eder. Kıskanç insanların civarında olacağına ama onlara aldırış etmeden çalışıp başarısına devam edeceğine, düşmanlarını alt etmeye yorulur. Mutluluk ve iç huzura da erişmeye habercidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz