Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada cinsel organ görmek genellikle toplum tarafından ayıplanacak ve ahlak dışı görülecek işlerin yapılmasına işaret eder. Rüya sahibinin yaptıktan sonra pişman olacağı ve toplum arasında utanç duyacağı işlere kalkışacağına yorulur.

Rüyada görülen cinsel organ başka tabirciler tarafındansa zenginliğe ve bolluk berekete yorulur. Rüya sahibinin hep hayalini kurduğu hayata kavuşacağına, huzur ve bolluk içinde yaşayacağına delalet eder. İşlerinin yoluna girmesine, maddi-manevi sıkıntıların bitmesine ve hane içindeki sağlık sorunlarının şifa bulmasına yorulur.

Rüyada cinsel organ görmek, görülen cinsel organa göre ve cinsel organın nasıl görüldüğüne göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek genellikle hayırlı ve bereketli şeylere yorulur. Maddi açıdan iyi duruma gelmeye, hane içinde mutluluğa yorulur. Eğer rüyayı gören kişi evliyse yakın zamanda evlat sahibi olmaya, bekarsa da dünya evine gireceği kimseyle kısa süre içinde tanışacağına yorulur.

Rüyada Erkek Cinsel Organını Ellediğini Görmek

Rüyada erkek cinsel organını ellediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı haberler neticesinde mutlu olacağına yorulur. Alınacak müjdeli haber akabinde rüyayı gören kişinin ferahlayacağına ve mutluluk duyacağına delalet eder. Bazı tabircilere göreyse rüyada erkek cinsel organına elle dokunmak, kişinin ani ruh halleri yaşadığına bir anda mutluyken birden bire üzüntülü olduğuna dakikası dakikasını tutmadığına yorulmaktadır.

Rüyada Cinsel Organı Tuttuğunu Görmek

Rüyada cinsel organı tuttuğunu görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve maddi açıdan çok iyi seviyeye geleceğine yorulur. Maddi sıkıntıların son bulmasıyla birlikte hane içinde huzur ve mutluluğun olacağına, tüm dertlerin geride kalacağına delalet eder. Rüya aynı zamanda yapılacak yeni yatırımlara ve devamlı olarak rüya sahibinin gelirini arttıracağına yorulur.

Rüyada Cinsel Organın Kesildiğini Görmek

Rüyada cinsel organın kesildiğini görmek pek hayırlı ve olumlu şeylere yorulmaz. Haneden birilerinin sağlık sorunları yaşayacağına, aile içinde huzursuzlukların ve tatsızlıkların baş göstereceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, maddi açıdan zor durumda kalınacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek, rüya sahibinin borçlanacağına ve maddi zorluklar yaşayacağına delalet eder. Yaşadığı sıkıntılardan ötürü hane içinde huzursuzlukların ve kavgaların başlayacağına yorulur. Rüya aynı zamanda yakın biriyle yapılacak büyük bir tartışmaya da delalet etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz