Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dalga Geçmek Görmek

Rüyada Dalga Geçmek Görmek

Rüyada Dalga Geçmek Görmek

Kişinin etrafındakileri, tanıdığı herkesi aşağılayan, hor gören ve kendisini daima onlardan üstün gören kendini beğenmiş, bencil hareketleri ile zamanla çekilmez bir hale geleceğine ve bunun etkisini de hayatının her evresinde hissedeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişi devamlı birileri ile dalga geçerse zamanla kendisine olan güvenini de yitirecek, etrafındaki dostlarını, arkadaşlarını da kaybetmeye başlayacaktır. İş hayatında işini ciddiye almıyor gibi göründüğünden ve etrafında moral bozucu olmaya başladığından bir süre sonra işinden atılabilir ve iş arkadaşları ile de arası bozulabilir. Hayatında olumsuzluklar art arda gelerek bir yerden sonra kişinin yaşam enerjisi de düşecek, yeni başlangıçlar yapmakta zorlanacaktır.

Rüyada Kendisiyle Dalga Geçildiğini Görmek 

Kişinin kendisinde aşağılık kompleksi olması ve kendisini, yaşadığı hayatı, etrafını beğenmemesi durumunda bir yerden sonra hiç bir şeyden zevk almayacağına, yaptıklarını artık yapamaz olacağına ve hiç bir şey yapmak istemeyeceğine delalet eder. İçinde bulunduğu hayatı beğenmediği için kendisini kötü hissetmesine ve bu nedenle de hayatta karşısına çıkan her türlü güzelliği, fırsatı kaçıracağına haber verir. Bu hallerinden ötürü ailesinden yoğun eleştiriler alacağına, kendisi için fazla eleştiriler olarak en sonunda etrafının ona dayanamaz olacağına yorulur.

Rüyada Dalga Geçmenin Psikolojik Yorumu

Kendi bildikleri ve beceriyle böbürlenen, bu sırada etrafını aşağılayan, küçümseyen kimseye yorulur. Aynı zamanda devamlı etrafına yukarıdan bakıp kendi içerisinde kendisini sevmeyen ve küçümseyen, özgüveni düşük kişiye yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz