Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Damak Görmek

Rüyada Damak Görmek

Rüyada Damak Görmek

İnsanlarla uyum halinde yaşamayı bilen ve geçimsizlik gibi bir derdi olmayan kimseye delalet eder. Aynı zamanda bu özelliği de hem sosyal yaşantısında hem de iş hayatında fayda sağlayacaktır. Takım çalışmasında arkadaşlarını çok iyi tanıyacak, iş paylaşımını iyi yapıp kimin hangi işte en iyi olduğu gözlemleyebilen kişidir. Sosyal hayatında da daha az sorunlu ve mutluluk içinde yaşayacak her ortama ayak uydurmasını bilerek neşesi ile insanlara da örnek olacaktır. Hayattaki umudunu devamlı yeni birileri ile tanışarak günden güne arttıracak ve onların hayatına da küçük dokunuşlarda bulunarak hem toplumdaki yeri ile hem de iş yerindeki uyumu, geçimi ile takdir görecektir.

Rüyada Damak Düşmesi

Kısa süreliğine dert olacak ve keyif kaçıracak olayların olacağına, kişinin sağlığına zarar vererek depresyona sebep olacaktır. Neşesini ve mutluluğunu özleyen bir kimse haline gelecektir fakat bu durum uzun sürmeden son bulup eski haline gelecektir.

Rüyada Damak Yarılması

Damak düşmesi ile benzer anlamdadır ve kötü zamanlar geçirmeye, dert tasa sahibi olmaya delalet eder. Manevi ve maddi olarak sorunların gün yüzüne çıkacağına, mutsuzlukların giderek artacağına haber verir. Psikolojik olarak ve moral olarak da çöküntüye uğramasına ama bunun çok uzun sürmeyeceğine haber verir.

Rüyada Damak Şişmesi Görmek 

Başına gelecek olan kötülüklere ve etrafından da yardım alacağına haber verir. Borç alacağına ve işlerinin sarpa saracağına, maddi olarak çöküntüye uğrayıp eşinin dostunun yardımına ihtiyaç duyacağına yorulur. Bu dönem de kişi için uzun sürmeyecek ve kendisini toplayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz