Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Maaş Görmek

Rüyada Maaş Görmek

Rüyada Maaş Görmek

Rüyada maaş görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkacak olan fırsatları değerlendirip büyük başarılara imza atacağına işaret eder. Rüya sahibinin elde ettiği başarılarından dolayı adından oldukça çok söz ettireceğine, toplum içinde parmakla gösterilecek bir kişi olacağına delalet eder. Kişinin iş hayatında gerçekleşecek olan bu güzel gelişmelerin sosyal hayatına da yansıyacağını, yakın çevresindeki insanlara her daim yardım edeceğini, onlar tarafından el üstünde tutulacağına alamet eder.

Rüyayı gören kişi eğer bekar ise yakın bir zaman içerisinde tanışacağı birisiyle çokça güzel vakit geçireceğini ve ileride bu kişi ile birlikte dünyaevine gireceği rivayet edilir. Bir başka rivayete göre de rüyada maaş görmek; rüyayı gören kişinin çok kötü durumlara düşse bile o durumlardan çıkabileceğine, maddi durumunun bozulmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kazandığı paraların haram olmadığına, büyük fedakarlık ve emek sonucunda elde edeceği bir miktar paranın ileride büyük bir yatırıma sermaye olacağının habercisidir.

Rüyada Maaş Verdiğini Görmek

Rüyada maaş verdiğini görmek; rüyayı gören kişinin yapamayacağı fedakarlık, alamayacağı risk olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında büyük adımlar atarak hedeflediği mevkiye, istediği zenginliğe ulaşmak için büyük bir çaba harcadığına delalet eder. Kişinin iş hayatında istekli olmasıyla beraber sosyal hayatında da bir düzen kurma isteği olacağına, yeni tanışacağı birisiyle birlikte mutlu olacağı rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasıyla beraber eğlenceli ve mutlu zamanlar geçirip onlarla olan bağını da sağlamlaştıracağına alamet eder.

Rüyada Maaşına Zam Yapıldığını Görmek

Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hanesine şans ve bereket geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kazandığı paranın ailesini geçindirmesine yeteceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine ve borç içine girmeyeceğine delalet eder. Kişinin kimseye muhtaç olmadan hayatını devam ettireceğine, gerektiğinde başkalarına da yardım edeceği anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada maaşına zam yapıldığını görmek, eğer rüyayı gören kişi varlıklı bir kimse ise kendi çalıştığı alanı dışında başka bir takım işlerle de uğraşacağını ve gelirine az da olsa katkıda bulunacağına alamet eder.

Rüyada Maaş Aldığını Görmek

Rüyada maaş aldığını görmek, rüyayı gören kişi eğer çalışmıyor ise yakın bir zaman içinde bir iş sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kazanacağı paralar ile başarılı işler gerçekleştireceğini ve bu işler ile zenginliğini katlayacağını delalet eder. Rüya sahibinin mutlu, huzurlu ve varlıklı bir hayat geçireceğinin habercisidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz