Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada Fok Balığı Görmek

Fok balığı sevimli ve bembeyaz ise mutluluğa, hayırlı işlere, işlerinin yolunda gideceğine, şansının yaver gideceğine delalet eder. Mutluluk ve huzur habercisi olan bu rüya eğer fok balığı sağlıksız ve temiz değil ise mutsuzluğa ermeye, can sıkıcı zamanlar geçirmeye ve başına dert açılacağına delalet eder.

Uzun zamandan beri olmasını istediği, bunun için dua ettiği ve çok zaman harcadığı işini en sonunda meydana getirecek ve çok büyük kazançlar elde edecektir. Bolluk, berekete ermeye ve özellikle  miras, ticaret ve şans oyunu ile çok büyük paralar kazanmanın habercidir. Var olan bir kişisel derdini çözeceğine bunun sayesinde iç huzurunu yakalayacağına haber verir. Ailesi ile ya da ikili ilişkisinde olan bir tatsızlıktan kurtularak en sonunda huzura ve mutluluğa ereceğine işaret eder.

Rüyada Fok Balığı Sevmek 

Uzun zamandan beri severek emek verdiği bir ilişkisinde olan sorunları çözeceğine, kafasının rahata ereceğine haber verir. Huzura erecek, gözle görünen ya da görünmeyen, kendisini rahatsız eden bazı cisimlerden artık korkmayacağına, iç huzuruna ereceğine yorulur. Mutsuz olduğu ve dostları ile tartışmasına sebep olan bazı sıkıntılardan artık kurtulacak ve en sonunda kendisine bile itiraf etmekte zorluk çektiği sırlarını başkalarına açarak içini rahatlatacak, başkalarının fikrini de alarak, yüreğine su serpilecektir. İçinin refaha ereceğine, bundan sonra mutluluk ve sakinlikle yaşayacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz