Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Anlatmak Görmek

Rüyada Anlatmak Görmek

Rüyada Anlatmak Görmek

Rüyada bir şeyler anlattığını gören kimsenin bilgili, aydın, öğüt veren bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kendisine bir konuda ihtiyaç duyulması ve o konu hakkında öğütler vermesi şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafına yol gösteren, kendisine danışılan bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin oluşan aksiliklere, kazalara, kavgalara karşı tutumu, mantıklı kararlar vermesi ve bulduğu çözümler neticesinde kendisine danışılan bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendini Anlattığını Görmek

Rüyasında birine kendini anlattığını gören kimsenin kibirli bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin etrafındaki insanlara yukardan baktığı, onları küçümsediği şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kendini anlatmak şansın açık olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayat arkadaşıyla tanışacağı, bir iş teklifi alacağı ya da beklemediği yerden gelecek bir para şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dert Anlattığını Görmek

Rüyasında birine dertlerini anlattığını gören kimsenin ince fikirli, çevresine karşı duyarlı biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve temiz bir düşünceyle etrafına açılmasına, ihtiyacı olan birine maddi ve manevi destek vermesine, aile büyükleri tarafından övgü ile bahsedileceğine, çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı bir haberle tüm sıkıntılarından kurtulacağı, kendisini huzurlu ve mutlu günlerin beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ders Anlattığını Görmek

Rüyasında birine ya da bir topluluğa akademik açıdan ders anlattığını gören kimsenin iş hayatıyla ilgili büyük ve olumlu gelişmeler yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibine beklemediği bir yerden gelecek olan iş teklifiyle hayatını yeniden şekillendireceğine, deneyim kazanacak işler yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatına yeni atılan gençlere yönelik çalışmalar yapacağına, onlara destek olup öğütler vereceği şekilde yorumlanır.

Rüyada Masal Anlattığını Görmek

Rüyada masal anlattığını gören kimsenin iyi ve çocuk kalpli bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çocuklarla iyi anlaştığı, çocuklar tarafından sevilen ve örnek alınan biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bir ebeveyn yani anne ya da baba ise onun iyi bir ebeveyn olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bekar ya da çocuk sahibi değil ise, ileride çocuklarına iyi bir anne ya da baba olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında büyük birine masal anlattığını gören kişi ise, o kişiyi kandırmaya çalışacaktır şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kendi çıkarları için başkalarını görmezden gelmesine ve onları küçük düşürücü davranışlarda bulunacağı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz