Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Fitre Görmek

Rüyada Fitre Görmek

Rüyada Fitre Görmek

Rüyada fitre görmek, rüyayı gören kişinin geçmiş hayatından kalan maddi bir borcunu yakın zaman içerisinde ödeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki yaşadığı olumlu gelişmelerle beraber elde ettiği geliri arttırıp ekonomik durumunu düzelteceğine, düzelen bu durumla beraber geçmişteki tüm hesapları kapatıp artık önüne bakacağına işaret eder.

Rüya sahibinin ileriki hayatında daha kazançlı işlerle uğraşacağını, bir daha borca düşmeyeceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada fitre görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatındaki arkadaşlarıyla beraber huzur ve refah içinde yaşayacağına, yakın zamanda tanışacağı hayırlı ve güzel davranışlı bir kimseye, maddi kazancını yükseltip mutlu bir şekilde yaşamaya, geçmişinde yaşadığı tüm kötü olayları unutacağı, aydınlık yarınlara ulaşacağına yorulur.

Rüyada Fitre Verdiği Görmek

Rüyada fitre verdiği görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşayacağı bolluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatlarla birlikte atacağı önemli adımların rüya sahibine büyük bir getiri sağlayacağını, bu getiri ile varsa borçlarını kapatacağını ve yakın çevresindeki kişilere çok cömert davranacağını delalet eder. Rüya sahibinin maneviyat olarak da ibadete yöneleceğini, dinin şartlarını eksiksiz yerine getirip fazlasıyla iyi niyetle güzel işler yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Başka Birisinin Yerine Fitre Verdiğini Görmek

Rüyada başka birisinin yerine fitre verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin Allah tarafından kolaylaştırılıp önüne engel çıkmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yürüdüğü yolda büyük projelere imza atacağını ve bu büyük projelerle beraber adından oldukça söz ettirip büyük kazançlar sağlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin gerçekleştirdiği projelerle beraber yüksek bir makama kavuşup saygı değer birisi olacağına, eğer bir sağlık sıkıntısı varsa acilen şifa bulacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz