Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dürmek Görmek

Rüyada Dürmek Görmek

Rüyada Dürmek Görmek

Rüyada dürmek görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki insanlara karşı gizlediği öfke yüzünden eş, dost, akrabasıyla arasının bozulacağına işaret eder. Rüya sahibinin teker teker bozulan bu ilişkileriyle beraber moral bozukluğunun iş hayatına da yansıyıp ekonomik yönden sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin gireceği bu zorlu dönemde kendisine yardım eli uzatacak kimse olmayacağına ve rüya sahibinin yavaş yavaş yaşama sevincini kaybedeceğine yorulur. Rüya sahibinin ecelinin yaklaştığının habercisidir.

Bir başka rivayete göre de rüyada dürmek görmek, maddi yönden sıkıntı çeken bir kimseden uzaklaşılması gerektiğine, yakın bir zaman içerisinde alınacak müjdeli bir haber ile rüya sahibinin hayatının düzene girip mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çektiği sıkıntıların sonunda meyve verip rüya sahibine kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Dürülmüş Halı Görmek

Rüyada dürülmüş halı görmek, rüyayı gören kişinin yavaş yavaş zorlu bir döneme gireceğini işaret eder. Rüya sahibi bu zorlu dönemde hem maddi yönden hem de manevi yönden sıkıntılar çekerek huzurunun kaçacağına delalet eder. Rüya sahibi bu dönemde iş hayatında karşılaşacağı zorluklar sebebiyle borca düşüp tabiri caiz ise damlaya damlaya göl olur mantığıyla borcu kapatmak için uzun süre birikim yapacak, bu birikim sürecinde hayatının bu dönemindeki eğlence, zevk ve çeşitli aktivitelerden kısmak zorunda kalacak ve bu olayların yokluğundan ötürü moral bozukluğu yaşayacaktır. Rüya sahibinin bu dönemden kurtulduktan sonra bir daha böyle bir döneme girmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Dürülmüş Çamaşırlar Görmek

Rüyada dürülmüş çamaşırlar görmek, rüyayı gören kişinin tez zaman içerisinde haber alacağı güzel ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi bu gelişmelerle beraber yakın çevresinde duygusal yükü bulunan bir dosta yardım edeceğine, maddi yönden rüya sahibinin yakasına yapışmış bir yabancıdan paçasını kurtarmaya delalet eder. Rüya sahibi bu süreç içerisinde iş hayatında başarılı ve enerjik olacağından yakın zaman içinde terfi alacağı anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz