Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Topuk Görmek

Rüyada Topuk Görmek

Rüyada Topuk Görmek

Uzun zamandan beri emek ederek elinden geleni arkasına koymadan bolca para biriktiren, yatırım yaparak işlerini büyüten bir kişinin emekleri ile elde ettiği paraları kumarda ya da başka bir kötü alışkanlığı ile harcayacağına yok edeceğine delalet eder. Yıllar boyu emek ettiği malı ve mülkünü çöpe atmaya yorulur. Kişi aşık olup evleneceği insanı bulduğunda da kendi mutluluğu ve karşı tarafın mutluluğu için çok fazla para ve mal, mülkü düğün için harcayacaktır. Eğer evladı olan bir kimse ise de parasını, birikimini evladı kötü alışkanlıklarda, kumarda harcayacaktır.

Rüyada Hastanın Topuğunun Kırılması 

Kişinin hastalığı varsa ve rüyada topuğunun kırıldığını görmesi, tedavilerle çok yorucu bir zaman geçirecek, pek çok sıkıntının ardından daha fazla dayanamayarak gücünü kaybedecektir.

Rüyada Düzgün Topuk Görmek 

Kişinin emek edip hayırlı bir şekilde mal mülk sahibi olduğuna ve parasını da hayra harcayacağına, parasını kontrol etmeyi çok iyi bilen bir kimse olduğuna delalet eder. Kişi evinin masraflarına, yemeğine para harcayacaktır. Aynı zamanda gönlünden geçen ve konuşmak, açılmak istediği kişi ile iletişim kurarak en sonunda ona kalbini açacağına en sonunda iletişime geçerek kısmetine kavuşacağına haber verir.

Rüyada Kirli Topuk Görmek 

Emek ederek yıllar boyu biriktirilen paranın sorumsuz bir eş, dost ya da arkadaş, evlat tarafından çer çöp haline geleceğine ve hemen yok olacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz