Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada dantel görmek, rüyayı gören kişinin danteli nasıl gördüğüne göre farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü dantel yeni ve temiz ise güzel bir geleceğe, hayırlı kısmetlere, mutluluk verici haberlere, sevdikleri ile keyifli zamanlar geçireceğine, yeni ve daimi arkadaşlıklar edineceğine, huzurlu ve sağlıklı yaşanacak bir ömre işaret eder.

Rüyada görülen dantel pis ve eski ise rüya sahibinin ya da çok sevdiği bir yakınının hastalanmasına, maddi sıkıntılar yaşanmasına, sevdikleri ile arasının bozulmasına, çevresel etkenler sebebi ile de huzurun ve düzenin bozulmasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada dantel görmek kalabalığa ve yüksek seslere maruz kalınacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dantel Yapmak

Rüyada dantel ördüğünü ya da işlediğini gören kişinin sıkıntıda olduğu ve rüya sahibinin maddi anlamda yokluk çektiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine, bu nedenle etrafındaki insanlarla arasının açılacağına ve yalnız kalacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada dantel görmek, çekilen eziyet ve zahmetten sonra gelecek ferahlığa, rüya sahibinin istediği hayatı yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dantel Hediye Etmek veya Almak

Rüyada birine dantel hediye ettiğini gören kişinin çok hayırsever biri olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin dantel hediye etmesi yaptığı iyilikler doğrultusunda çevresi tarafından sevilen ve sayışan biri olduğunu gösterir.  Rüyasında bir başkasının kendisine dantel hediye ettiğini gören kişinin ise yolunun her daim açık olacağına, kısmetlerinin ayağına geleceğine ve gelecekte yapışacak evliliğin çok hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada dantel hediyesi almak, rüya sahibinin heyecan verici bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Dantel Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda beklemediği bir anda kendisini üzüntüden ve sıkıntıdan kurtaracak mutluluk verici bir haber alması şeklinde yorumlanır. Rüyasında beyaz ve şık bir dantel gören kişinin ailesi ile huzurlu bir yaşam süreceğine, olan borçlarını ödeyip rahatlayacağına, hastalıklarının şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada Dantel Ütülemek

Rüyada dantel ütülediğini gören kişinin sevdiği eşi tarafından bir sürpriz yapılacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği iyi ve güzel bir haberle içinin huzurla dolacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada dantel ütülemek rüya sahibinin keyifli bir yolcuğa çıkacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada dantel ütülemek, eğer dantel çok kırışık ve kırışık danteli ütülüyor ise çekilen zahmet sonrasında erişilecek ferahlığa, hastalık sonrasında bulunan şifaya, hayırlı kısmetlere işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz