Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kahve / Kahve Fincanı Görmek

Rüyada Kahve / Kahve Fincanı Görmek

Rüyada Kahve / Kahve Fincanı Görmek

Kahve fincanı ve kahve nasıl normalde hatır anlamı taşıyorsa rüyada da bunun ilişkili yorumlar vardır. Rüyasında kahve fincanı gördü ise bir süredir hasret duyduğu, özlediği sevdiğini, dostunu en ısa sürede görecek, hasret gidererek çok mutlu zamanlar geçirecektir. Mutlu olacağı çok güzel anlar geçirecek ve o gün içerisinde yüzünü farklı farklı kimseler gülümsetecektir. Özlem duyduğu dostu ile gezecekler, yeni yerler görecek, yeni tatlar alacak ve pek çok ilk yaşayarak seyahatli bir tatil geçirir gibi olacaklardır.

Rüyada Kahve Fincanı Kapatmak 

Etrafında kötü olaylar yaşanacağına, can sıkıcı olayların içerisinde kalarak bunların bir kısmına da kendisi sebebiyet verecektir. Ailevi sorunlar yaşamaya, iş hayatında ya da sevdiği ile anlaşmazlıklarla karşılaşmaya da yorulur ve dehşete düşme, korkma habercisidir.

Rüyada Kahve Fincanı Kırmak 

Bir süredir görmediği bir dostunu göreceğine ve bu kimse ile iş hayatında ortaklığa gideceğine, birlikte iş yapacağına, bol miktarda kazanç elde edeceklerine delalet eder. Fazla sorumluluk alacak ve bunun sıkıntısını yaşayacaktır ama çalışmalarının sonucu olarak da hem huzur hem de hayatında zenginlik, konfor elde edecektir.

Rüyada Kahve Fincanı Satın Almak Görmek 

Kendisi için önemli ama çok küçük olan bir işe gireceğine, bu işte büyüyerek bol kazanç elde etmeye delalet eder. Aynı zamanda bu kazancını da başka işlere yatıracağına, daha büyük bir iş oluşturacağına haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz