Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Boka Basmak Görmek

Rüyada Boka Basmak Görmek

Rüyada Boka Basmak Görmek

Rüyada boka bastığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisi ve aile için yararlı ve kazançlı bir takım işler ile uğraşacağına işaret eder. Rüya sahibinin önüne çıkan fırsatı değerlendirerek farklı bir iş hayatına atılacağını, kısa bir zaman içinde de bu işten olumlu ve hayırlı bir haber alacağına delalet eder.

Kişinin iş hayatında yaşanacak olan güzel gelişmeler ile birlikte sosyal hayatının da bu durumdan etkileneceği anlamına gelir. Rüya sahibinin yeni tanışacağı bir kişi ile birlikte oldukça fazla zaman geçireceğini ve yakın zamanda da bu kişi ile dünya evine gireceği anlamına gelir.

Bir başka tabire göre de rüyada boka bastığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki bir insandan dolayı iş hayatında zarar görüp borca gireceğine ve bu sebepten aile içi bir takım tartışmaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği ama hiç hak etmediği bir şekilde yakın zamanda bir yerden eline para geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu para ile hep hayalini kurduğu mal ve mülke kavuşacağını lakin helal olmayan bir kazanç olduğu yüzünden çabuk tükeneceğine delalet eder.

Bir başka tabire göre de rüyada bok görmek, rüyayı gören kişinin mal ve mülkünün artıp servetine servet katacağına, bunlarla beraber kısmetinin açılarak birçok fırsatla karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin önüne çıkan bu fırsatlar ile beraber iş hayatında çok büyük projelerle uğraşıp büyük başarılar kazanacağına ve bu işlerin sonucunda yüksek bir mevkiye terfi edeceği rivayet edilir. Kişinin zengin, mal ve mülk sahibi bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada Bok Temizlediğini Görmek

Rüyada bok temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin kazandığı ve kazanacağı paranın büyük çoğunluğunun borçlara gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş ve sosyal hayatını etkileyen bir iftiraya maruz kalacağını ve bu durumdan ötürü çok üzülüp zorlu süreçler geçireceğine delalet eder. Kişinin önüne çıkacak birçok problem, dert ve zorluk yüzünden uzun süre sıkıntı çekeceğine ve bu durumun iş performansını düşürüp maddi yönden kötü bir döneme gireceği anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz