Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Denizanası Görmek

Rüyada Denizanası Görmek

Rüyada Denizanası Görmek

Rüyada denizanası görmek, rüyayı gören kişinin üstündeki “kem göz” anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında gerçekleştirdiği güzel projelerden dolayı ulaştığı başarı, sevinci, mutluluğu ve kazancı çekemeyen insanlar olduğuna, bu insanlar yüzünden kişinin farkında olmadan çok büyük zararlar göreceğine ve yavaş yavaş kazandıklarını kaybedeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin bu kişilerden uzun süre yakasını kurtaramayacağını, her işin sonunda tam bitirecekken önüne çıkan engeller dolayısıyla üzüleceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada denizanası görmek, rüyayı gören kişinin maddi yönden yaşayacağı bir takım olumsuz gelişmeler sonucunda dara düşeceğini ve elindekilerinin büyük bir çoğunluğunu kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu süreç içinde yakın çevresinden gelecek olan yardımları istemeyip onların tavsiyelerine de kulak vermeyerek yaşayacağı büyük zarara yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında disiplinsiz olmasından dolayı yaşayacağı problemlerle beraber bu problemlerin sosyal hayatına da yansıyıp kişiyi zor durumlara düşüreceğine, bu zor durumlardan ötürü rüya sahibinin derde, üzüntüye ve kedere boğulacağına delalet eder.

Rüyada Denizanasının Yapıştığını Görmek

Rüyada denizanasının yapıştığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde yabancı birisinden göreceği maddi ve manevi zarara işaret eder. Bu yabancı kişi rüya sahibine zarar vermek için her türlü fedakarlığı yapacağına tabiri yerindeyse elinden geleni arkasına koymayacağına, her yönden rüya sahibine zarar vereceğine delalet eder. Farklı bir tabire göre de rüyada denizanasının yapıştığını görmek, rüya sahibinin kuruntularına, bu kuruntular yüzünden yıpranacağına işaret eder.

Rüyada Denizanasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada denizanasını öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı çeşitli sorun ve zorlukların üstesinden gelip beyaz bir sayfada başlangıç yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisini toparlayıp iş ve sosyal hayatına önem verip daha iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz