Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dev Görmek

Rüyada Dev Görmek

Rüyada Dev Görmek

Rüyada dev görmek, işinde başarıyla ilerleyerek yaşam standartını arttırmaya yorulur. İşine bağlı ve ailesine düşkün kimseye işaret eder. Rüya sahibinin işinde büyük şeyler başararak, sektöründe yıldız haline geleceğine ve çok yüksek paralar kazanacağına delalet eder. Tüm bunları aslında ailesinin rahatı ve huzuru için gerçekleştiren iyi, çalışkan ve dürüst rüya sahibine işaret etmektedir.

Rüyada Dev İnsan Görmek

Rüyada dev insan görmek de dev görmekle aşağı yukarı aynı şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin yaşamında yükseleceğine ve herkes tarafından tanınır biri olacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda gıpta edilecek bir hayat süreceğine, dost görünümlü düşmanları tarafından sürekli kuyusunun kazılacağına yorulmaktadır.

Rüyada Dev Adam Görmek

Rüyada dev adam görmek, rüya sahibinin işlerine engel olmaya çalışan kimselerin olduğuna işaret eder. İşlerinin önüne devamlı taş koymak isteyen, onu bulunduğu mevkiden düşürmeye çalışan dost görünümlü düşmanlarının olduğuna yorulur.

Rüyada Dev Bir İnsanın Yemek Yediğini Görmek

Rüyada dev birinin yemek yediğini görmek, kötü niyetli ve sürekli onu geri düşürmeyi planlayan rakiplere delalet eder. Kişinin etrafında çok hırslı rakiplerinin olduğuna, rüya sahibinin işine engel olacaklarına ve onun boşluğunu kolladıklarına yorulmaktadır. Kişinin rakiplerine karşı dikkatli olması gerektiğinin göstergesi niteliğindedir.

Rüyada Dev Balık Görmek

Rüyada dev balık görmek, mirasa ve ganimete yorulur. Kişinin eline beklemediği bir anda yüklü bir para geçecek, refah seviyesi artacak ve gelecekte zengin olacak demektir. Doğru yatırımlar yapmaya, işini layığıyla yaparak yüksek gelirler elde etmeye yorulmaktadır. Rüya kısmetin, bahtın açılması, şanslı olma ve çalışkanlık kavramlarının bir araya gelmesiyle açıklanmaktadır.

Rüyada Dev Karınca Görmek

Rüyada dev karınca görmek, musibetlere ve uğursuzluklara yorulur. Mal ve can kayıplarının olacağına, kişinin psikolojik açıdan çok zorlu günler geçireceğine delalet eder. Mutsuz günlerin yakın olduğuna, alınacak ölüm haberine ve işlerinin ters gitmesine yorulmaktadır.

Rüyada Dev Ayna Görmek

Rüyada dev ayna görmek, kendini yüksek görmeye ve kibirli kimseye işaret eder. Rüya sahibinin her ortamda kendini olmadığı gibi gösterdiğine, kendini herkesten üstün gördüğüne ve bu kibiri yüzünden tüm dostlarını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz