Rüyada Dik Yokuş Görmek

Rüyada Dik Yokuş Görmek

Hayatta en çok istediği şeyleri yapabileceğine ve amaçlarına ulaşarak hedeflerine çok kısa zamanda yaklaşmaya delalet eder. Kişi çok azimli ve emek veren aynı zamanda da istediği şeyden emin olan birisidir. Bu nedenle de hayallerine en sonunda ulaşacak, ulaşmak için de çok çalışacaktır. Her zaman en zoru seçen bir karakterdir ve yine zoru seçerek emek harcayacak ve en sonunda meyvelerini de toplayıp mutlu olacak, sevinç göz yaşları dökecektir. İstediği şeye ulaşmak için çok fazla yokuş çıkacak, tırmanacak ve bu sırada bol bol acı da çekerek önündeki engelleri aşarak mutlu olacaktır.

Rüyada Yokuş Tırmanmak 

Çoğu kişinin cesaret bile edemeyeceği şeylere cesaret eden, çalışmayı seven ve zor yollara giden bir kimse olduğuna delalet eder. Ne kadar burnunu devamlı zora sokan ve acı çekmek zorunda kalan bir kimse olsa da en sonunda emeklerinin karşılığını alacak ve tüm çabasına değecek, mutluluğa erişecektir.

Rüyada Araba İle Yokuş Çıkmak 

Çaba sarf ettiği emellerine ulaşacağına ve bu sırada da maddi sorunlarının giderek azalacağına, borçlarından kurtularak daha konforlu ve huzurlu olacaktır. Maddi kazancının artmasının yanında aynı zamanda daha da rahat ve mutluluk dolu bir çevresi, ailesi olacaktır. Kişinin önündeki engellerin zamanla küçüleceğine ve yolun çok daha kolay bir hale geleceğine haber verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz