Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Düz Taban Görmek

Rüyada Düz Taban Görmek

Rüyada Düz Taban Görmek

Rüyada düz taban görmek; sıkıntıların son bulmasına, dertlerin sonlanmasına ve maddi manevi her yönden refaha ermeye delalet eder. Kişinin işlerinin açılacağına, yaşantısında güzel ve olumlu gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kendisinin Düz Taban Olduğunu Görmek

Rüyada düz taban olduğunu görmek; kişinin kafasının rahatlayacağına ve boşalacağına, ferahlayacağına delalet eder. Güzel gelişmelerle birlikte ve alınacak mutlu bir haber ertesinde, hane içinde büyük kıvanç yaşanacağına ve kişinin psikolojik açıdan rahatlayacağına yorulur. Aynı zamanda düz taban olduğunu görmek; kendi işinin sahibi olmaya, kazancını arttırmaya ve mutlu bir evliliğe de delalet etmektedir.

Rüyada Düz Tabanlı Birini Görmek

Rüyada düz tabanlı birini görmek; hayatta yeniliklere kapalı ve örfünden adetinden asla taviz vermeyen kimselerle dost olunduğuna işaret eder. Bu kimselerle rüya sahibinin fikir ayrılıkları yaşayacağına, aralarında büyük farklar olduğuna ve büyük tartışmaların baş göstereceğine yorumlanır. Genel olarak dostlarla yapılacak tartışmalara, kavgalara ve yaşanacak küskünlüklere işaret eder.

Rüyada Düz Taban Birinin Ayağını Yıkadığını Görmek

Rüyada düz taban birinin ayağını yıkadığını görmek; başkasına muhtaç olmaya ve dara düşmeye yorulur. Kişinin parasal açıdan sıkıntılar yaşayacağına, etrafına borçlanacağına tabiri yerindeyse uçan kuşa dahi borcunun olacağına delalet eder.

Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek, iyi huylu ve ahlaklı kimseye işaret eder. Rüya sahibinin haramdan uzak durduğuna, İslami yönünün çok kuvvetli olduğuna ve ibadetlerini her daim yerine getirdiğine yorulur. Aynı zamanda kişinin maddi durumunu toparlayacağına, gün geçtikçe zenginleşeceğine ancak hayırlarını eksik etmeyeceğine yorumlanır. Genel olarak hayırlı, olumlu ve bereketli şeylerle açıklanmaktadır.

Rüyada Sakat Ayak Görmek

Rüyada sakat ayak görmek, sağlık sorununa ve hastalıklara işaret etmektedir. Rüya sahibinin kendisinde ya da haneden başka birinde hastalığın çıkacağına, kişinin çok kötü zamanlar geçireceğine delalet eder. Ayrıca işlerin kötüye gitmesine, malından mülkünden olmasına, borç batağına düşmesine de yorulmaktadır. Yoksullaşmaya, muhtaç hale düşmeye ve çevreden destek görmeye ihtiyacı olmaya yorumlanır.

Rüyada Ayak Yıkadığını Görmek

Rüyada ayak yıkadığını görmek, yapılacak işlerde elde edilecek yüksek karlara işaret eder. Ticaretle uğraşmaya, yüksek karlar elde etmeye ve ganimet sahibi olmaya yorulmaktadır. Sıkıntılı günlerin geride kalmasına, borçlardan kurtulmaya ve maddi yönden refaha ermeye delalet etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz