Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Diş Kopması Görmek

Rüyada Diş Kopması Görmek

Rüyada Diş Kopması Görmek

Yakınında olan ve çok sevdiği birisinin sağlık sorunları yaşayacağına ya da üzüntülü bir olay sebebi ile can sıkıcı bazı durumlarda kalmaya, psikolojik rahatsızlıklara, depresyona delalet eder. Üzüntü verici ve kalbine acı verecek bazı sorunlar yaşamaya ve başından kaynar sular dökülürcesine üzüleceğine, kulaklarına üzücü haberler geleceğine işaret eder. Bazı rüya tabiri yorumcuları bu şekilde yorumlarken kimileri de kişinin sağlığına dikkat etmesi için uyarı niteliğinde bir rüya olduğunu söyler. Kimileri sağlık sorunları ile yataklara düşmeye, dert sahibi olmaya ve kendini kaybetmeye yorarken kimileri de hayra alamet olduğunu ve başına gelecek olan fırsatlara yorar.

Rüyada Diş Kopması ve Kanaması 

Başına gelecek olan hayırlı işlerle kendisine olan güvenini geri kazanacak ve huzura erecektir. Sağlık sorunları olan bir kimse ise de yakın zamanda derdine derman olacak ilacı bulacak ve kendisine iyi gelecek olan haberler alarak hasta yatağından kalkacak, mutlu olacağı haberler alarak, eskisinden daha zinde olacaktır.

Rüyada Çürük Dişin Kopması 

Rüya sahibinin sevdiği ve hasta olan bir kimse için çok emek harcayacağına ve onun iyileşmesi için yardım eli uzatacağına işaret eder. Sevdiği kimse için ettiği onca emeğin ardından kişinin sağlık durumunun günden güne de iyiye gideceğine delalet olur.

Rüyada Diş Eti Kopması

Hayırlı haberler almaya ve kulaklarının güzel sözler işiteceğine haber verir. Kendisine yapılan iyilikleri unutmayıp artık onunda başkalarına iyilik yapacağına ve iç huzuruna kavuşacağına işarettir.

Rüyada Diş Kırılması Görmek 

Üzücü bir haber alacağına ve yakınındaki bir kimsenin sağlık sorunlarına şahit olacağına yorulur. Bir süre mutluluğunun baltalanacağına fakat kısa süre sonra sağlık sorunlarının da çözülerek mutluluğa ereceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz