Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ölüm Tehlikesi Görmek

Rüyada Ölüm Tehlikesi Görmek

Rüyada Ölüm Tehlikesi Görmek

Rüyada ölüm tehlikesi görmek yakın zaman içerisinde rüya sahibinin kendini olumsuz işlerin içinde bulacağına delalet eder. İşlerinin yolunda gitmeyeceğine ve maddi-manevi kayıplara uğrayacağına yorulur. Genel olarak olumsuz şeylere yorulan rüya, kişinin hane içinde büyük tartışmalar hatta ayrılıklar yaşayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüm Tehlikesini Hissettiğini Görmek

Rüyada ölüm tehlikesini hissettiğini görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde başarısızlığa uğrayacağına şayet kendi işiyle uğraşıyorsa iflas noktasına kadar gelebileceğine yorulur. Yaşadığı başarısızlıklardan ötürü en yakın çevresinden bile kötü tavırlar göreceğine, maddi yönden büyük sıkıntıya gireceğine delalet eder.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Atlattığını Görmek

Rüya sahibinin son anda yapacağı büyük bir hatadan geri döneceğine, ferahlayacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna girerek, büyük servet kazanacağına ve hane içinde huzur, bereketin hakim olacağına işaret eder. Bazı yorumcular tarafından rüya sahibinin kötü giden evliliğini düzelteceğine ve aile içinde mutluluğun hakim olacağına delalet eder.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Yaşadığını Görmek

Rüyada ölüm tehlikesi yaşadığını görmek bazı yorumcular tarafından rüya sahibinin çok güvendiği yakın dostundan kazık yiyeceğine yorulur. Dostunun yapacakları bir işte onu yarıda bırakacağına, hem manevi hem de maddi açıdan hezimete uğratacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz