Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kola Görmek

Rüyada Kola Görmek

Rüyada Kola Görmek

Rüyada kola görmek, rüyayı gören kişinin çok kısa bir süre içerisinde zihnini meşgul eden bir konu hakkında güzel bir haber alacağına ve bu haberle ferahlığa ulaşacağına yorulur.

Rüyada kola görmek genel olarak hayra ve güzel olan olaylara yorulur. Rüya sahibinin sıkıntıdan kurtulacağına, yakın zaman içinde hiç beklemediği birinden müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin çok gizli olarak görüşülen ve devlet sırrı olan görüşmelere işaret eder.

Rüyada Buzlu Kola Görmek

Rüyada buzlu kola görmek; rüyayı gören kişinin kendi bileğinin hakkıyla kazandığı, hiçbir fesatlık ve harama bulaşmamış ekmek parasını işaret eder. Rüya sahibi kazandığı helal ekmek parasının huzuru ve mutluluğu içinde bulunacağından bundan sonraki döneminde helal kazanca önem vereceğine yorumlanır.

Rüyada Kola İçtiğini Görmek

Rüyada kola içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendi benliğini zenginleştiren ve güzelleştiren olumlu ve hayırlı olaylar yaşamasına işaret eder. Rüya sahibi kendini geliştirmek için her bulduğu fırsatta okumaya, yeni çalışmalara giriştiğine ve yeni yerler görmek istediğine işaret eder.

Rüyada Kola Almak

Rüyada kola almak, rüyayı gören kişinin mal ve mülkünün üstüne çok daha fazla şeyler kazanacağını ve üstüne eklediği kazançla beraber hayatının bundan sonraki evresinde koca bir servetin sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Kola Dökmek

Rüyada kola dökmek, rüya sahibini çok kızdıracak haberler alacağına ve bu haberlerle beraber sinirinin uzun süre kolay kolay geçmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi bundan sonraki dönemde hırs ve öfkeyle beraber stresli günler yaşayacağına, bu süre içinde yakın çevresiyle iletişim bozuklukları yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi yakın çevresindekileri kırmak ve üzmek istemiyorsa, fevri davranmamaya özen göstermelidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz