Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Temizleyici Görmek

Rüyada Temizleyici Görmek

Rüyada Temizleyici Görmek

Temizleyici görmek hayra ve sevaba, başına gelecek olan hayırlı kısmetlere, yüz güldüren olayların vuku bulacağına delalet eder. İşi olmayan bir kimse için en kısa sürede kendisinin de seveceği, zamanla başarılı olacağı bir işe gireceğine, bol kazanç sağlayarak mutluluğa erişeceğine yorulur. Eğer kişi işinden memnun değilse de kendisinde cesaret bulup işini bırakacağına ama sevdiği, yetenekli olduğu bir işe gireceğine, hayat başarısına erişeceğine haber verir. Sadece iş hayatı ile ilgili değil, maddi sıkıntıların çözülmesinin yanında manevi olarak da kişinin güçleneceğine yorulur. Aile sıkıntıları kalmayacak, eş dost küslükleri ve aynı evin içinde yaşanan tartışmalar zamanla azalacaktır.

Sağlığı bozuk olan bir kişi ise ya da yakınında bir rahatsızlık var ise umudunu kaybetmemesine, dua etmesine yorulur. Sağlıklı ve umutlu bir geleceğe, zinde bir ruh haline yorulur. Eskide kalan pişmanlıklarından kurtularak kişi daha da öz güvenli bir karaktere bürünecektir.

Rüyada Temizlik Görmek 

Can sıkıcı olaylardan kurtulmaya ve ruhsal bozukluklarının son bulacağına, yüreğine su serpilerek ferahlayacağına haber verir. Esenlikli bir yol çizerek geleceğe daha aydınlık bakacak, etrafına da örnek olacaktır.

Rüyada Ev Temizlemek 

Dert olan bazı konuların çözüleceğine, kafasının rahatlayarak en sonunda hayalini kurduğu ferahlık ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre de ev sahibi olmaya, elindeki para ile yeni bir ev almaya ve evin bakımını yaparak mutlu olacağına yorulur. Her şekilde hayra ve sevaba yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz