Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dilim Görmek

Rüyada Dilim Görmek

Rüyada Dilim Görmek

Çok fazla çalışarak kendisini hırpalasa dahi istediği hayata bir süre daha kavuşamayacağına, gereğinden daha çok sabır göstermesi ve elinden gelenin yetmeyeceğine delalet eder. Maddi açıdan rahatlamak isteyen ve isteği işten çok para kazanmak isteyen kişiye ve bu isteğini yerine getirmek için çok çalışacağına ama fırsatların bir türlü buna müsaade etmeyeceğine haber verir. Emeklerinin karşılığını almak için beklemesi gerekecek ve fırsatlar geç de olsa, şans geç de olsa ondan yana dönecek, en sonunda emellerine ulaşarak emeklerinin meyvesini toplayacaktır.

Rüyada Dilimlenmiş Ekmek Görmek 

Kazancını ve hayattaki bilgi birikimini daima ihtiyacı olanlarla paylaşacağına, borcu olana yardım edeceğine, evsiz olanın elinden tutacağına, aç olana aş vereceğine delalet eder. Etrafına çok adaletli davranan bir kimse olduğuna ve bu şekildeki tavırları ile de herkesi çok mutlu edeceğine haber verir.

Rüyada Dilim Karpuz Görmek 

Çok çalışarak en sonunda emeklerinin karşılığını alacağına, hayattaki amacına ulaşacağına haber verir. Olumlu bir hayat yaşayacak ve artık şans, fırsatlar ondan yana olacaktır. İşini severek yapacak, bol paralar kazanacak ve en sonunda da bu paralarına hayra harcayacaktır.

Rüyada Dilimlenmiş Çiğ Et Görmek 

Başkalarının hakkını yemeye ve aksiliklerin başından bir türlü eksilmeyeceğine delalet eder. Dert ve tasalarının artarak, mutsuzluğunun olacağına, sorunlardan ötürü psikolojik olarak yıpranacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz