Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Diş Kopması Düşmesi Kırılması Görmek

Rüyada Diş Kopması Düşmesi Kırılması Görmek

Rüyada Diş Kopması Düşmesi Kırılması Görmek

Rüyada görülen diş genel olarak akrabalara yorulur. Kişinin dişinin kırılması ve kırık dişi görmesi baba tarafından bir yakının sağlık durumunda oluşacak olan sıkıntıların herkesi etkileyeceğine ve çok büyük bir üzüntü vereceğine delalet eder. Diş kopması ya da dişin kırılması sağlık sorunlarının artmasına, hastalığa, dert ve belaya yorulur. Kişinin ailesi ile yaşayacağı tatsız kavgalarla da aile huzurunun kaçmasına, psikolojik olarak yıpranmaya haber verir.

Rüyada Diş Kırılması ve Kanaması Görmek 

Yaşanacak olan can sıkıcı olayların olacağına ve hem maddi hem de manevi hasar vereceğine fakat sert geçen bu dönemin çok uzun sürmeden hemen düzeltileceğine, yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Diş Kopması

Diş eğer üst çeneden koptu ise bu yaşanacak olan sağlık sorunlarının çok büyük hüzün, dert ve kedere sebep olacağına delalet eder. Eğer alt çeneden bir diş koptu ise bu da aile içerisinde vefata yorulur.

Rüyada Diş Parçalanması

Diş parçalanması kişinin yapmak istediği fakat farklı alanlarda olan işlerinin hepsine birden yetişebileceğine ve hepsini ayrı dallarda çok iyi yerine getireceğine haber verir. Aynı zamanda ileride de bu alanları, bu işlerini birleştirerek daha büyük işlere soyunacak başarılı olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz