Rüyada Dışlanmak Görmek

Rüyada Dışlanmak Görmek

Çalışma hayatında aldığı bir kararın onay almayacağına ve beklediği gibi olumlu gelişmelerin olmayacağına, onun yerine başka yollar bulması gerekeceğine delalet eder. Kendi hayatında alacağı kararlarda da desteklenmeyeceğine ve etrafı tarafından uyarılarla karşılaşacağına değişiklikler yapması gerekeceğine delalet eder. Bu durum sevdiği bir kimse ile ilişkisi hakkında aldığı bir karar da olabilir ve bu kararı baştan gözden geçirmesi, bazı değişiklikler yapması gerekecektir.

Rüyada Birini Dışlamak 

Kendisinin birilerini dışladığını görüyor ise bu rüya ile de neredeyse aynı anlamı taşır ve kişinin başkalarının hakkını yiyen, onların işleri üzerinden para kazanan, devamlı birilerinin hakkını yiyip, üzerinden nemalanan biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Tasfiye Görmek 

Bir süredir olaylar karşısında sessiz kalan ve susan kişilerin en sonunda dayanamayarak konuşacağına ve farklı gelişmelerin olacağına, yeni olaylar yaşanacağına delalet eder. Beklenmeyen fakat gün yüzüne çıkması ihtimal olan bir olayın en sonunda yayılacağına ve yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kovulmak 

Hayatında değişiklikler yaşanacağına ve yeni alanlara gireceğine, farklı çalışmalarda boy göstererek oralarda başarılı olacağına, en sonunda da bu kararından memnun olmaya delalet eder. Kişi kendine başka bir yaşam tarzı, iş ve ortam kuracak bundan da memnun olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz