Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerin döküldüğünü görmek; yakın dostlardan veya akrabalardan alınacak kötü, olumsuz haberlere işaret eder. Kişinin alacağı haberden ötürü büyük bir üzüntü, hüzün duyacağına ve psikolojik açıdan zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyada düm dişlerin döküldüğünü görmek; hayra ve uzun ömre yorulurken bazı dişlerin döküldüğünü görmek ise çıkılacak uzun yol seyahatine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ön Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada ön dişlerin dökülmesi, kötü haberlere veya ölüm haberine işaret eder. Akrabalarla miras kavgasına girileceğine ve başkasının hakkını gasp etmeye delalet eder.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada üst dişlerinin döküldüğünü görmek, şansın ve kısmetin açılmasıyla açıklanmaktadır. Ticaret hayatına atılmaya, işlerinin yolunda gitmesine ve büyük fırsatları değerlendirmeye yorulur. Kişinin kısa süre içinde maddi açıdan hayal etmediği seviyelere ulaşacağına, maddi imkanlarının ve yaşam standartının çok yükseleceğine yorulur.

Rüyada Alt Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada alt dişlerin döküldüğünü görmek; iftiraya, dedikoduya ve haksızlığa maruz kalmaya işaret eder. Haksızlığa uğramaya, kişinin uğursuzluklardan ve musibetlerden bir türlü kurtulamadığına yorulur.

Rüyada Dişlerin Kucağına Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerin kucağına döküldüğünü görmek; nimete, bolluk ve berekete yorulur. Eğer rüya sahibi kadınsa, kısa zamanda hamilelik haberi alacağına ve sağlıklı, hayırlı evlat sahibi olacağına delalet eder. Şayet erkekse de iş kurmaya, gelirini arttırmaya yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Avuca Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerin avucuna döküldüğünü görmek, borçlardan kurtulmaya ve refaha ermeye delalet eder. Yeni gelir kapısı yaratmaya, getirisi yüksek işlere girişerek başarı kazanmaya yorulur. Genel olarak zenginliğe, elinin bollaşmasına ve evin rızkının artmasına yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Rüyada dişlerin sallandığını görmek, akrabalarla yaşanacak problemlere ve büyük kavgalara yorulur. Çevresindeki yakınlardan uzaklaşmaya, yalnızlaşmaya ve dargınlıklara delalet eder. Aynı zamanda hane içinde baş gösterecek sağlık sorunlarına veya alınacak vefat haberine yorulur.

Rüyada Dişlerin Kırıldığını Görmek

Rüyada dişlerin kırıldığını görmek; kişinin etrafında fitne, fesat kimselerin olduğuna bu kişilerden yakın zamanda zarar göreceğine delalet eder. Kötü niyetli kimselerle dostluk yapmaya, birden bire kendini kötü olayların içinde bulmaya yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya; ailede veya yakın çevrede çıkacak amansız hastalıklara da işaret etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz