Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dosya Görmek

Rüyada Dosya Görmek

Rüyada Dosya Görmek

Rüyada dosya görmek, işini severek yapan ahlaklı bir kimseye işaret etmektedir. Mütevazi, işinin hakkını veren ve ailesine oldukça bağlı, sadık kimseye yorulmaktadır. Rüya sahibinin resmi kurumda gerçekleştireceği işlerinin ardından mutlu olacağına, kafasını rahatlatacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Dosya Kağıdı Görmek

Rüyada dosya kağıdı görmek; kişinin karşısına olumlu ve güzel olaylar çıkacak demektir. Yeni bir iş, aşk veya ev gibi köklü değişimlerin yaşanacağına, bazı konularda sıfırdan bir başlangıç yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Evrak İmzaladığını Görmek

Rüyada evrak imzaladığını görmek; küskünlüklerin ve dargınlıkların sonlanmasına, huzura ve mutluluğa delalet eder. Rüya sahibinin uzun zamandır dargınlık yaşadığı akrabaları veya arkadaşlarıyla yeniden bir araya geleceğine ve küskünlüklerini sonlandıracağına yorulur. Hoş sohbet etmeye, edilecek mutlu ve huzurlu muhabbetlere işaret etmektedir.

Rüyada Evrak Kaybettiğini Görmek

Rüyada evrak kaybettiğini görmek, kişinin söylememesi gereken şeyleri ulu orta söyleyeceğine ve bu durumdan büyük pişmanlık duyacağına delalet eder. Dostunun sırrını başkalarıyla paylaşmaya ve özel konuları ulu orta meydanda konuşmaya ve ardından büyük hüzün, pişmanlık duymaya yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin yapacağı hatalardan ve yanlış tavırlardan ötürü arkadaşlarını kaybedeceğine, arkadaşlığının biteceğine delalet eder.

Rüyada Evrak Taşıdığını Görmek

Rüyada evrak taşıdığını görmek, yapılacak büyük işlere ve projelere işaret eder. Rüya sahibinin makam sahibi kimselerle iş birliği içerisine gireceğine, büyük başarılara imza atacağına ve bunların ertesinde ganimet sahibi olacağına yorulur. Zenginleşmeye, mal mülk sahibi olmaya ve maddi açıdan büyük bir refaha ermeye delalet etmektedir.Rüya aynı zamanda aile içindeki mutluluğa, barışçıl ortama ve huzura da işaret etmektedir.

Rüyada Evrak Çantası Görmek

Rüyada evrak çantası görmek, akrabalar arasında yapılacak mal veya miras kavgasına işaret eder. Kalan mirasın paylaşımında büyük bir sıkıntı çıkacağına, akrabalarla tartışılacağına ve bu kimselerle rüya sahibinin arasının açılacağına delalet eder. Dost veya akrabalardan birileriyle tartışmaya, dargınlığa ve küskünlüğe yorulmaktadır.

Rüyada Evrak İmzaladığını Görmek

Rüyada evrak imzaladığını görmek, anlaşmazlıkların bitmesine ve dargınlıkların yerini barışın almasına yorulur. Kişinin uzun zamandır küs olduğu arkadaşlarıyla tekrar bir araya geleceğine ve dostane sohbetler edeceğine yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz