Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hayvan Sesleri Duymak Görmek

Rüyada Hayvan Sesleri Duymak Görmek

Rüyada Hayvan Sesleri Duymak Görmek

Rüyada duyulan hayvan seslerinin çok farklı anlamları vardır ve bu hayvanın cinsine göre değişir. Bu rüyanın yorumu kısadır ve çeşitlidir. Bu nedenle başka bir obje ya da görülen bir sayı, belirgin bir renk, tanıdık bir insan varsa onların da değerlendirilmesi gerekir. Meydana gelen bir olay da rüyanın yorumuna şekil verebilir. Fakat eğer kişi gün içerisinde yaşanmış, görülmüş bir şeyi, olayı görüyor ise bu bilinçaltında işlendiği için olabilir. Genel olarak bu rüyaların yorumlanmasına gerek duyulmaz, anlam ifade etmez bu rüyalar. Yani kişi gün içerisinde tavuk gıdaklaması gördü ise ve rüyasında da o anı tekrar gördü ise bu rüyanın yorumlanması gereksizdir ve anlamsızdır.

Rüyada Eşek Sesi Duymak 

Eşek anırmasının duyulması haber geleceğine delalet eder. Güzel ve hayırlı habere yorulup kişinin müjdeli işlere gireceğine haber verir. Armağan alacağına ve mutluluklarının giderek artacağına, neşesi ile etrafına da renk saçacağına yorulur.

Rüyada Tavuk Sesi Görmek 

Tavuk gıdaklaması görmek genel olarak hayra yorulmaz ve hastalık, ölüm haberine delalet eder. Bazı yorumculara göre de bir insana hayır etmeye, yardımcı olmaya ve elinden tutmaya haber verir.

Rüyada Koyun, Kuzu Sesi Duymak 

İş hayatında karşısına çıkacak fırsatların artacağına ve bunları değerlendirerek başarısını arttıracağına haber verir. İş yerinde saygınlığının artıp adının ünvan kazanacağına, makam sahibi olmaya, bol kazanç elde ederek işinde kendi adını duyurmaya delalet eder. Kuzu ve koyun melemesi konforun, lüksün habercisidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz