Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Küfretmek / Sövmek Görmek

Rüyada Küfretmek / Sövmek Görmek

Rüyada Küfretmek / Sövmek Görmek

Rüyada hakaret etmek ya da küfürlü konuşmak hayra alamet değildir. Kişinin hayatında uğursuzlukların artacağına, can sıkıcı olaylar yaşayacağına ve kötülükler, kaza bela peşini bırakmayacaktır. Hem iş hayatında iş arkadaşları ile sorunlar yaşayacak hem de aşk hayatında sevdiği ile sorunlar yaşayacaktır. İşteki başarısını ve saygınlığını kaybetmesine de delalet eder. Uğursuzluklara karşı güçlü duramaz ve hemen yenik düşerse de arkasından konuşulan çok fazla  şey olacak, mutsuzluğu giderek artacaktır. Can sıkıcı durumlar sadece kendisini değil sevdikleri ve aile fertlerini de etkileyecektir.

Rüyada Birisine Küfür Etmek 

Eğer arkadaşına ya da tanıdığı birisine küfrettiğini görüyorsa bu durum o kişi ile çok büyük kavgalar edeceğine, bu kavganın da büyüyeceğine delalet eder. Artık birbirlerinin yüzünü bile görmek istemeyerek, kin dolacaklar, adını duyduğu ortamda bulunmayacak seviyeye geleceklerdir. Sevdiği bir arkadaşı ile düşman olacaktır.

Rüyada Anneye Küfretmek 

Rüyasında annesi ile münakaya giren ya da küfreden kişinin ahlaki özelliklerini yitireceğine ve kendisini yaptığı hareketlerle yerin dibine sokacağına, rezil edeceğine delalet eder. Çevresine saygısızca davranacak ve onlardan da bu şekilde tepkiler alacak, etrafındakilerin gözünde değeri giderek azalacaktır.

Rüyada Allah’a Küfretmek 

Din ve iman yolundan sapmaya, nefsine yenik düşerek kötü işlere bulaşacağına haber verir. Allah katında da hayra yorulmaz ve kişinin benliğini kaybederek kendi kontrolü dışında artık kötülükler yapmaya başlayacağına yorulur. Bu nedenle bu kişilerin dini ve inançla ilgili sorgulamalarını arttırması önerilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz