Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bulaşıcı Hastalıklar Görmek

Rüyada Bulaşıcı Hastalıklar Görmek

Rüyada Bulaşıcı Hastalıklar Görmek

Hatalık bazı rüya tabircilerine göre olumlu yorumlanmasa da kimilerine göre hayra yorulur. Dinde de hastalık fesatlığa haber verir. Hasta olduğunu gören kişinin rüyada olduğu gibi hastalanacağına ya da topluca bir sorunla karşılaşmaya delalet eder. Deprem, sel ya da salgın bir hastalığa yakalanmaya, bir hastalık geçirmeye delalet eder. Fakat bu hastalık uzun sürmeyecek kısa zamanda geçecektir. Bir tanıdığının ya da akrabasının hastalandığını gördü ise de bu durum arkasından kötülüğünü isteyen birilerinin olduğuna, kıskançlık edip onun ayağını kaydırmak istediklerine işarettir. Bu küçük başlı düşman çok kolay alt edilir ve bunun için kişinin telaşlanmasına ya da ekstradan bir şey yapmasına gerek olmayacaktır.

Bazı rüya yorumcularına göre de bulaşıcı bir hastalık görmek hayra delalet eder. Başına gelecek olan olumlu şeylerle ve alacağı müjdeli haberlerle içinde bulunduğu sıkıntılı zamanları atlatacağına, en sonunda derin bir oh çekerek mutluluğa kavuşacağına haber verir. İşinde daha başarılı olup maddi yönden rahatlığa kavuşmanın da haberini ve bu rüya ile kişi günden güne daha çok çalışacak, başarısını arttıracak ve en sonunda da dilediği yaşamın temellerini atacaktır. Kazancı bol olduğu için evinde yapacağı yenilikler olacak ve daha lüks ve yaşam standardı yüksek yaşayacak, yeni yerler görecek, yeni insanlar tanıyacak ve yeni kültürlerle iç içe girecektir.

Rüyanın doğru yorumu için rüyada var olabileceğini düşündüğünüz başka bir ipucu varsa onu da değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz