Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Dövme Görmek

Rüyada Dövme Görmek

Rüyada Dövme Görmek

Rüyada dövme görmek; rüya sahibinin dileklerinin ve tüm isteklerinin olacağına, kendisi için hayırlı gelişmelerin kısa süre içinde baş göstereceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulmasına, maddi ve manevi tüm problemlerinin geride kalmasına delalet eder. Sıkıntıların bitmesi, borçların bitmesi ve işlerinin açılması, sağlık sorunlarının şifa bulması olarak yorumlanır.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek; girişen yanlış işlere, yanlış kişileri dost bellemeye işaret eder. Yanlış kişilerle yapılacak işler yüzünden rüya sahibinin büyük bir hezimete uğrayacağına, büyük bir maddi kayba gireceğine delalet eder. Aynı zamanda karamsar, umutsuz ve sürekli negatif düşünen rüya sahibine işaret eder.

Rüyada Dövme Sildirdiğini Görmek

Rüyada dövme sildirdiğini görmek; rüyayı gören kişinin hayatında tersliklerin yaşanacağına, iş ve aşk hayatında olumsuz olayların baş göstereceğine yorulur. Sevgiliyle ayrılığa, büyük kavgalara delalet eder. Borçlanmaya, aile bağlarının zayıflamasına ve dargınlıkların yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Dövmeli Birini Görmek

Rüyada dövmeli birini görmek; yakın zamanda kişinin eline geçecek yüklü miktardaki paraya işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda gelecek parayla içinde bulunduğu darlıktan çıkacağına, borçlarını sıfırlayacağına, rahata ereceğine yorulur.

Rüyada Dövme Yaptığını Görmek

Rüyada başkasına dövme yaptığını görmek; etrafına ve yakın çevresine faydalı kimseye işaret eder. Rüya sahibinin yakın dostlarına her zaman maddi ve manevi destekte bulunacağına, elinden gelen yardımları bir an olsun esirgemeyeceğine yorulur. Hayırsever, iyi kalpli, düşünceli  kimseye yorulur.

Rüyada Kalıcı Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada kalıcı dövme yaptırdığını görmek; geçmişte yapılan hatalardan ve büyük yanlışlardan rüya sahibinin büyük bir pişmanlık duyacağına yorulur. Kişinin yaşamında değişiklikler yapmaya çalışacağına, hayatını düzene sokarak daha iyi biri olmaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada Geçici Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada geçici dövme yaptırdığını görmek; rüyayı gören kişinin bir süredir yaşadığı problemlerin sonunda biteceğine, önüne yeni fırsatların çıkacağına delalet eder. Bu fırsatları değerlendirerek işlerini büyüteceğine, hayat standartını arttıracağına yorulur. Mutluluk, huzur ve bolluk, bereket içinde sürülecek yaşama delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz