Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Duvak Görmek

Rüyada Duvak Görmek

Rüyada Duvak Görmek

Rüyada duvak görmek; renkli ve canlı geçecek bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin isteklerinin ve hayallerinin bir bir olacağına, tüm dileklerine er ya da geç kavuşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine yorulur. Duvak genel olarak başarı, bolluk, bereket ve mutluluğun sembolü olarak tasvir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin büyük başarılara imza atarak, toplum tarafından saygı duyulan biri olacağına ve başarıları sayesinde servet sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Beyaz Duvak Görmek

Rüyada görülen beyaz duvak; kısmetinin açılmasına ve şanslı olmaya işaret eder. Kişinin hayatının fırsatlarını ele geçireceğine, bu fırsatları çok iyi değerlendirerek mertebe atlayacağına ve yüksek başarılar elde edeceğine yorulur. Aynı zamanda mutlu olmaya, aile içi sorunların bitmesine ve mutlu bir evliliğe de delalet etmektedir.

Rüyada Duvak Taktığını Görmek

Rüyada duvak taktığını görmek, sevdiğine kavuşmaya ve yeni birlikteliğe işaret niteliğindedir. Kişinin izdivaç hazırlığında olduğuna, çok mutlu olacağı bir evlilik gerçekleştireceğine ve yaşamı boyunca her işinin rast gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada Duvağını Çıkardığını Görmek

Rüyada duvağını çıkardığını görmek; şevkin, moralin kırılmasına ve kendini kötü hissetmeye yorulur. Rüya sahibinin canını yakacak sözler işiteceğine, kötü bir haber alacağına ve gereksiz yere bu sözleri çok fazla kafasına takacağına delalet eder. Rüya genel olarak alınganlığa ve kötü olaylara işaret etmektedir.

Rüyada Duvak Aldığını Görmek

Rüyada duvak aldığını görmek; alınacak güzel ve müjdeli haberlere, mutlu olmaya ve kendini mental açıdan iyi hissetmeye işaret eder. Yakın zamanda rüya sahibinin işi için çok iyi teklifler alacağına ve teklifleri, fırsatları doğru değerlendireceğine yorulur.

Rüyada Duvağını Kaybettiğini Görmek

Rüyada duvağını kaybettiğini görmek; uğursuzluğa, hayırsızlığa ve musibetten kurtulamamaya delalet eder. Rüya sahibinin uğursuzluklarla uğraşacağına, işlerinin kötüye gideceğine ve maddi açıdan büyük bir kayba uğrayacağına delalet eder. Parasal sıkıntıların yanı sıra hane içinde tartışmaların başlayacağına, büyük kavgalar edileceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Duvağını Çıkardığını Görmek

Rüyada duvağını çıkardığını görmek; girişilecek bir işten birden bire vazgeçmeye, karar değiştirmeye yorulmaktadır. Kişinin yapacağı karar değişikliğinden sonradan pişman olacağına ve mutsuz zamanlar geçireceğine delalet etmektedir. Hayırsız, gelişigüzel olaylara işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz