Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Duvak Taktığını Görmek

Rüyada Duvak Taktığını Görmek

Rüyada Duvak Taktığını Görmek

Rüyada duvak taktığını görmek; kısmetin açılmasına, gönül ilişkisine ve bekar kimseler içinse izdivaca yorulur. Rüyanın açıklaması duvağın rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Takılan duvak beyazsa, rüya sahibinin çok mutlu bir beraberlik yaşayacağına ve huzurlu aile hayatı süreceğine yorulmaktadır. Fakat rüyada takılan duvak siyahsa; zorlu ve huzursuz geçecek evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Duvağını Çıkardığını Görmek

Rüyada duvağını çıkardığını görmek; bitecek ilişkiye, mutsuz birlikteliğe ve sıkıntılı günlere yorulur. Rüya sahibinin ilişkisinde büyük problemler yaşadığına, ayrılık sürecine girdiğine ve psikolojik açıdan zor günler geçirdiğine delalet etmektedir.

Rüyada Duvak Aldığını Görmek

Rüyada duvak aldığını görmek; mutlu, sevinçli haber almaya delalet eder. Kişinin kariyer yolunda veya özel hayatında çok iyi bir teklif alacağına, hem işinde parlak bir döneme gireceğine hem de mutlu bir aile kuracağına yorulmaktadır. Genel olarak mutlu günlere, parlak geleceğe ve huzurlu aile hayatına işaret etmektedir.

Rüyada Duvağını Kaybettiğini Görmek

Rüyada duvağını kaybettiğini görmek; gözyaşı dökmeye ve üzücü haberler işitmeye yorulur. Rüya sahibinin alacağı kötü haberlerden ötürü büyük hüzün ve üzüntü duyacağına, ağlayarak günler geçireceğine, yeni başlangıçlar yapması gerektiğine yorulmaktadır. Bazı yorumculara göre ayrılığa, sevgiliyle büyük tartışmalara ve huzursuzluklara delalet etmektedir.

Rüyada Duvağını Vermek

Rüyada duvağını başkasına verdiğini görmek; hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya, ailenin genişlemesine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu ve uzun ömürlü ailesine katılacak yeni kimselerin olduğuna, mutluluğunun her gün daha da artacağına delalet eder.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada gelinlik giydiğini görmek; gerçek hayatta olduğu gibi evliliğe ve yuva kurmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin birlikteliğini izdivaca doğru taşıyacağına ve tez zamanda evlilik teklifi alacağına delalet etmektedir. Mutlu, sağlıklı, huzurlu, aşkın hiç bir zaman eksilmeyeceği aile hayatına işaret etmektedir.

Rüyada Gelin Duvağı Görmek

Rüyada gelin duvağı görmek; mutlu olmaya, sevinçli haberler almaya delalet eder. Rüya sahibinin tüm dileklerinin, dualarının kabul olacağına ve onca çektiği sıkıntılardan sonra istediği hayatı süreceğine işaret etmektedir. Hastalıkların şifa bulmasına, borçların bitmesine, kısmetin açılmasına ve kişinin muradına ermesine yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz