Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada El Falı Görmek

Rüyada El Falı Görmek

Rüyada El Falı Görmek

Rüyada el falı görmek, rüya sahibinin yaşamında olacak büyük değişimlere yorulmaktadır. Kişinin yeni ortamlara gireceğine, yeni insanlarla tanışacağına delalet eder. Hem iş konusunda hem de sosyal yaşamda yeni gelişmelerin baş göstereceğine yorulmaktadır. Eğer el falı gören kişi bekarsa; kısmetinin açılacağına ve evleneceğine yorulur. Evli ise aile içindeki sıkıntılarından kurtulacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada El Falı Baktırmak Görmek

Rüyada el falı baktırmak görmek, rüya sahibinin yeni ortamlara girerek yeni biriyle tanışıp dostluk kuracağına yorulur. Bu dostuluğun hızlı başladığı gibi ayrılığın da bir an önce gerçekleşeceğine ve büyük kavgalar edeceğine delalet etmektedir. Rüya genel olarak hayal kırıklığı, kavga ve üzüntü gibi kavramlarla tasvir edilir.

Rüyada Yabancı Birine El Falı Bakmak

Rüyada yabancı birine el falı bakmak; rüyayı gören kişinin yakın zamanda yeni biriyle tanışıp sevgili olacağına yorulur. Flört evresinin ardından hızlı bir şekilde evlilik kararı alacağı ve rüya sahibinin mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Aynı zamanda müjdeli haber ve umut dolu günler şeklinde de yorumlanabilmektedir. Genel olarak hayırlı ve kısmetli şeylerle tasvir edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz