Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Enginar Görmek

Rüyada Enginar Görmek

Rüyada Enginar Görmek

Rüyada enginar görmek, rüyayı gören kişi için şansa ve kısmete işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük bir başarıya imza atacağına ve bu sebeple yüksek bir mevkiye ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı gelişmeler ile birlikte kötü olan maddi durumunu düzeltip geçmiş hayatındaki borçlarını kapatıp daha rahat ve daha güzel bir hayat yaşacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin iş hayatındaki gelişmelerin sosyal hayatına da olumlu bir şekilde yansıyacağını ve yakın çevresindeki eş, dost ve akrabaları ile iletişimlerinin daha güçlü olacağına yorulur. Kişinin hane içi huzurunun artıp tartışmaların son bulacağı rivayet edilir. Bir başka rivayete göre de rüyada enginar görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde tanımadığı bir kişi yüzünden karşısına bir takım problemler geleceğine işaret eder.

Rüya sahibinin bu problemler ile mücadele ederken çok fazla zamanını harcayıp çok fazla fedakarlık yapacağından moralinin bozulacağına delalet eder. Kişinin bozulan morali ile birlikte yakın çevresindeki insanlar ile aralarının açılıp uzun bir süre boyunca yalnız kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sosyal hayatında yaşayacağı bu olumsuz gelişmeler ile birlikte iş hayatında da performansının düşeceğini ve kısa bir zaman içerisinde mesleğini değiştireceği rivayet edilir.

Rüyada Enginar Yediğini Görmek

Rüyada enginar yediğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsat ile bir ortaklığa gireceğini işaret eder. Rüya sahibinin bu ortaklıktan dolayı başına kötü işler geleceğine ve rüya sahibinin birlikte hareket edeceği kişilere bir daha asla güvenmeyeceğine delalet eder. Kişinin başına gelen kötü işler yüzünden moralinin bozulacağına ve ortaklık yapacağı kişileri seçerken çok dikkatli olup titiz davranacağı anlamına gelir.

Rüyada Enginar Pişirdiğini Görmek

Rüyada enginar pişirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin işine asla haram karışmadığına işaret eder. Rüya sahibinin büyük emekler vererek, büyük fedakarlıklar yaparak helal yollar ile kazanç sağladığına delalet eder. Kişinin her zaman kolayca kazanılan haram para yerine uğraşarak kazandığı helal parayı tercih edeceği anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz