Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Fasulye Toplamak Görmek

Rüyada Fasulye Toplamak Görmek

Rüyada Fasulye Toplamak Görmek

Rüyada fasulye topladığını görmek, rüyayı gören kişinin temiz ve huzurlu yarınlara ulaşmasına az kaldığına, duygusal yükü bulunan birisinden olabildiğince uzak durması gerektiğine, resmiyette yüksek bir makama erişeceğine, kendisi için en hayırlı eşe, yakın bir zaman içinde alınacak müjdeli haberle sevince boğulacağına, kurulan hayallerinin gerçekleşeceğine ve hayatının ileriki dönemlerinin huzurlu olacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin huzurunun bozulacağına, maddi ve manevi yönden sıkıntılar çekeceğine, yakın çevresiyle çeşitli sorunlarının olacağına yorumlanır.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmenin geniş bir yorum alanı vardır. Görülen fasulyenin cinsine göre farklı anlamlar çıkarılabilir. Lakin rüyada görülen fasulye genel olarak talihe ve kısmete yorumlanır fakat kötü şans ve kötü kısmet de bu duruma dahildir. Rüyada fasulye gören kişinin yakın zaman içinde gerçekleştirmeyi düşündüğü işlerin pek yolunda gitmeyeceğine, yolunda gitmeyen işler yüzünden yaşanacak üzüntü ve sıkıntıya yorulur. Rüyayı gören kişinin yapacağı tüm işlerde oldukça dikkatli davranması ve gerekli tedbirleri alması gerekir. Aynı zamanda bu rüya hastalığın yakın zamanda gelişi olarak da çağrıştırılabilir. Rüya sahibinin mevcut durumunda bir hastalık varsa, bu durumun bir süre daha devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek, rüyayı gören kişinin başına hayırlı ve güzel olaylar geleceğini, yakın zaman içinde yaşanacak olan bolluk ve bereketi aynı zamanda da hayırlı bir kısmeti ifade eder. Rüya sahibi eğer bekarsa kısa süre içinde hayırlı birisiyle karşılaşıp evleneceğine işaret eder.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Rüyada kuru fasulye yemek; rüya sahibi için hayırlı olaylar yaşayacağına, yapılan işler doğrultusunda kendi isteklerini karşılayan temiz ve hayırlı bir haber alarak mutlu olacağına işaret eder. Farklı bir tabir olarak da uzun zamandır haber alınamayan birisinden gelecek olan yardıma yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz