Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Görümce Görmek

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümce görmek, toplumun gözünde hoş olarak bakılmayan tavırların sergileneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin sergilediği saygısız ve kötü hareketlerden ötürü, ayıplanıp kınanacağına yorulur. Aile ile yaşanacak kavga ve tartışmalara da işaret eder. Genel olarak kavga, huzursuzluk, hayırsız ve tatsızlık gibi kavramlarla ifade edilmektedir.

Rüyada Görümce ile Tartıştığını Görmek

Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, gerek iş gerekse sosyal yaşamda bir takım sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder. İş yaşamındaki olumsuzluklar, kişinin maddi ve manevi açıdan hezimete uğrayacağına yorulur. Rüya aynı zamanda hane içinde yaşanacak büyük sorunlara, sıkıntılara da delalet etmektedir.

Rüyada Görümce ile Sohbet Etmek

Kişinin dağınık yaşamının, düzene gireceğine ve sıkıntısız günlerin yakın olduğuna işaret eder. Uzun zamandır içinde bulunulan maddi ve manevi dertlerin, kısa zamanda biteceğine ve bundan sonra mutlu, rahat, huzurlu bir hayat sürüleceğine yorulur. Genel olarak hayır, bereket ve mutluluk gibi kavramlarla tasvir edilir.

Rüyada Görümce ile Kavga Ettiğini Görmek

Gerçek anlamının tersi şekilde, olumlu ve hayırlı gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve uzun süredir yaşadığı maddi sıkıntıları yakın vakitte atlatacağına delalet eder. Yapılacak yeni ve başarılı işlere, yüksek kazançlara yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz