Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Göz Doktoru Görmek

Rüyada Göz Doktoru Görmek

Rüyada Göz Doktoru Görmek

Rüyada göz doktoru görmek; akılcı çözümlere, yardıma ve desteğe ihtiyacı olan kimseye yorulmaktadır. Kişinin dertleşmeye, problemlerini anlatmaya ihtiyacı var demektir. Rüya sahibinin kendisini göz doktoru olarak görmesiyse; parlak geleceğe, bahtının açık olmasına ve kısmete yorulmaktadır. Kişinin yol gösterici olacağına, insanlara hep faydası dokunacağına ve toplum tarafından sevilen, sayılan ve hürmet gören kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Göz Doktoruna Gittiğini Görmek

Rüyada göz doktoruna gittiğini görmek, şifa bulmaya ve hanenin rızkının artmasına yorulur. Allah katında iyi bir kula, güzel işler yapmaya ve hak yolundan bir an olsun ayrılmamaya delalet eder. Rüya sahibinin tüm borçlarından kurtulacağına, birikim yapacağına ve hayalleri doğrultusunda hız kesmeden ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Göz Doktoruyla Sohbet Ettiğini Görmek

Rüyada göz doktoruyla sohbet ettiğini görmek, iyi şeylerin olacağına işarettir. Rüya sahibinin tüm dertlerini yakın dostlarıyla paylaşacağına, problemlerine çözümler geliştireceğine, hem ruhen hem de bedenen rahatlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Göz Doktoruna Muayene Olduğunu Görmek

Rüyada göz doktoruna muayene olduğunu görmek; sıkıntılardan kurtulmak için rüya sahibinin var gücüyle çaba gösterdiğine, tüm enerjisini sıkıntıları çözmek için harcadığına delalet etmektedir. Kişinin tek başına tüm dertlerine şifa olacak çözümler üreteceğine, parasal ve manevi bütün dertlerinden kurtulacağına, feraha ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada Diş Doktoruna Gittiğini Görmek

Rüyada diş doktoruna gittiğini görmek, moral bozucu ve psikolojik açıdan hasar bırakıcı olaylara işaret etmektedir. Kişinin yaşamında olumsuz gelişmelerin olacağına, hem iş hem de gönül ilişkisindeki dertlerle uğraşmaktan yılar hale geleceğine yorulmaktadır. Şerre ve hayırsızlıklara yorulan bu rüya bazı tabirciler tarafındansa, hasret kalma ve sevgiliden uzaklaşma şeklinde açıklanmaktadır.

Rüyada Doktora Gitmek İstediğini Görmek

Rüyada doktora gitmek istediğini görmek, hayal kırıklıklarına ve umutların tükenmesine yorulur. Yaşam enerjisinin sıfırlanmasına, tüm umutların tükenmesine ve ruhsal açıdan zor günler geçirmeye delalet etmektedir. Rüya, kişinin hakiki dostlara ve destekçi çevreye ihtiyacı olduğunu gösterir niteliktedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz